Pánev Tefal Ingenio Unlimited L7630432 24 cm

Ref: L7630432

Prodejce : Tefal Shop

Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

 • ZJEDNODUŠTE SVÉ VAŘENÍ: Přesouvejte nádobí na vaření z plotny do trouby a uložte zbytky do chladničky* díky systému odnímatelné rukojeti, který poskytuje výjimečnou praktičnost pro každý den. Zjednodušte své vaření s Ingenio!
 • PROSTOROVÁ ÚSPORNOST: Díky prostorově úspornému, stohovatelnému designu se nádobí na vaření Ingenio prakticky vejde do kredencí, skříněk a polic.
 • DOKOUPITELNÁ ZVLÁŠTĚ BEZPEČNÁ RUKOJEŤ: Bezpečná a patentovaná odnímatelná rukojeť (prodává se zvlášť) unese až 10 kg** a má 10letou záruku***
Objevte všechny funkce a vlastnosti

890,00 Kč

Na skladě

|Dodání 2 až 3 dní

 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zdarma pro objednávky nad 1000 CZK

 • undefined

  Vrácení zdarma do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-letá záruka v ceně
 • Zákaznický servis k dispozici

Pánev Tefal Ingenio Unlimited: zvláště odolná 

Nádobí Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky* díky praktické dokoupitelné odnímatelné rukojeti (1), která je víc než pouhou vychytávkou: 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Úprava proti poškrábání, nepřilnavost a odolnost: Ta správná volba pánví, se kterými poznáte rozdíl. Pánev Tefal Unlimited zajišťuje extrémní odolnost a zároveň nekompromisní standardy kvality. Zcela nový nepřilnavý povrch TITANIUM Anti-Scratch vydrží šestkrát déle v porovnání se standardním povrchem značky Tefal a slučuje v sobě praktičnost nepřilnavého povrchu a mimořádnou odolnost proti poškrábání, která ustojí i kovové náčiní. Tato nepřilnavá pánev byla navržena tak, aby ustála každou kulinářskou výzvu a nikdy vás svým výkonem nezklamala, a na tom záleží. Povyšte své kuchařské umění na zcela novou úroveň s doposud nejlepším kuchyňským nádobím Tefal s nepřilnavým povrchem.

undefined

Výhody výrobku Pánev Tefal Ingenio Unlimited L7630432 24 cm

Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

undefined

Odolná odnímatelná rukojeť

Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

undefined

Bezpečný nepřilnavý povrch

V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

undefined

Nepřilnavý povrch Titanium

Náš nepřilnavý povrch s úpravou proti poškrábání Titanium obsahuje zvláště tvrdé prvky pro maximální odolnost a dlouhodobý robustní výkon a vydrží až šestkrát déle v porovnání se standardními povrchy Titanium značky Tefal.

undefined

Technologie Thermo-Signal™

Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Spot® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

undefined

Snadné čištění

Objevte nádobí na vaření navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření,
s vysoce efektivním nepřilnavým vnitřním a vnějším povrchem, pro snadné
čištění a pohodlné vaření.

undefined

Naprostá kompatibilita

Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními.

undefined

Prémiová indukce 

Extra velká plocha v kombinaci se silným dnem zaručuje Thermo-Fusion™+ rychlý ohřev a rovnoměrné vedení tepla v pánvi, pro rovnoměrně uvařený pokrm připravený k dokonalosti.

undefined

Vyrobeno ve Francii

Navrženo a vyrobeno ve Francii s využitím špičkové řemeslné dovednosti a odbornosti

undefined

Doba k vychladnutí

Ekologicky šetrné: Nechte své nádobí na vaření vychladnout při pokojové teplotě, než je uložíte do chladničky, abyste snížili množství energie potřebné k uchování nízké teploty v chladničce.

undefined

Tefal: světová jednička v kuchyňském nádobí*

Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

undefined

Funkce

Porovnat

Nástroj pro porovnání

Pánev Tefal Ingenio Unlimited L7630432 24 cm

890,00 Kč

Na skladě

Pánev Tefal Ingenio Unlimited L7630432 24 cm

Pánev Tefal Ingenio Natural Force L3960402 24 cm

790,00 Kč

Na skladě

Pánev Tefal Ingenio Natural Force L3960402 24 cm

Pánev Tefal Ingenio Emotion 24 cm L8970474

540,00 Kč

Na skladě

Pánev Tefal Ingenio Emotion 24 cm L8970474

Hlavní vlastnosti

Náhradní díly, příslušenství a související služby

ČASTÉ DOTAZY

*Neuchovávejte kyselé pokrmy

** Podle interních testů. *** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil. **** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

(1) Prodává se samostatně