undefined

O nás

Tefal je s vámi více než 60 let a přináší vám důmyslná řešení inspirovaná životem.
Od první nepřilnavé pánve vytvořené v 50. letech 20. století, přes širokou nabídku nádobí až po malé kuchyňské spotřebiče je vám Tefal na blízku, doma a každý den.

Vaše pravá ruka v kuchyni, každý den

V rychlém tempu běžného života není snadné se plně věnovat tomu, na čem opravdu záleží: trávení cenných a nezapomenutelných okamžiků se svými blízkými.

Značka Tefal věří, že si zasloužíte domov plný života a bez omezení.

Proto děláme vše, abychom vám pomohli usnadnit každodenní život. Vyvíjíme inovativní a důmyslná řešení, která s minimem času a úsilí zajistí skvělé výsledky.
Naše produkty jsou vytvořeny s pomocí odolných technologií, ať už potřebujete vařit, starat se o prádlo nebo udržovat domácnosti v čistotě.

Po vašem boku jsme již více než 60 let, ve vašich kuchyních, obývacích pokojích a domácnostech... Abyste si mohli vy i vaši blízcí snadno užívat příjemnější a radostnější život.

undefined

Tefal je značka společnosti Groupe SEB

Groupe SEB představuje celosvětovou normu malých domácích spotřebičů. Má…

33 000

zaměstnanců

undefined

40

továren

undefined

působí ve více než 150

zemích

undefined

12

prodaných výrobků za sekundu

undefined

Vše o značce Tefal

Seznamte se s našimi odbornými znalostmi, našimi týmy a našimi hodnotami, díky kterým může vaše domácnost žít plnohodnotným životem.

undefined
undefined

Naše závazky

Seznamte se s našimi konkrétními iniciativami, jejichž cílem je snížit naše dopady na životní prostředí a tvořit pestřejší společnost, kde může každý věnovat čas důležitým věcem, které nás spojují. 

undefined

Naše historie

Příběh značky Tefal plný chutí

Ponořte se s námi do historie a prožijte významné události, díky kterým vznikla naše značka a inovace.

Pojďme ještě trochu dále...

Víte, že...?

Tefal je značka společnosti Groupe SEB, světového lídra pro malé domácí spotřebiče. 

undefined

Podělte se s námi o svoje podněty

Přidejte se do naší komunity vynálezců

Skupina Groupe SEB na trh každý rok uvádí více než 250 nových produktů. Neustálá tvorba inovací je možná nejen díky našim jedinečným týmům výzkumu a vývoje, ale také díky našemu přístupu, který spočívá v „otevřených inovacích“. Seznamte se s naší stránkou věnovanou lidem, kteří se chtějí přidat do naší komunity.

undefined