undefined

Vše o značce Tefal

Věříte také, že inovace mohou být zdrojem potěšení?
Seznamte se s našimi odbornými znalostmi, našimi týmy a našimi hodnotami, díky kterým může vaše domácnost kypět životem.

undefined

Od roku 1956 je Tefal po vašem boku, aby vám zpříjemnil den.

Neustálé inovace

Značka Tefal věří, že inovace jsou nejlepším způsobem, jak zajistit, aby byl život snazší, praktičtější a příjemnější.

Je pro nás kriticky důležité, abychom chápali a uměli předvídat změny životního stylu, abychom mohli poskytovat produkty, které se ideálně hodí nejen do kuchyní a obývacích pokojů, ale i do celé domácnosti.

V čele našich technologií působí naše týmy výzkumu a vývoje, které čerpají inspiraci z vašeho života, aby mohly vyvíjet inovativní a důmyslná řešení, díky kterým může vaše domácnost kypět životem.

undefined

60 let inovací, které usnadňují život

Od první nepřilnavé pánve až po malé domácí spotřebiče, Tefal nikdy nepřestal přinášet inovace, které vám každý den usnadňují život.  

Mistr dokonalého vaření

Červené kolečko na pánvi Tefal aneb technologie Thermo-Signal, se vyznačuje ukazatelem teploty, který zčervená, když je dosažena ideální teplota pro tepelnou úpravu. 

undefined

Snadné vaření na jedno cvaknutí

S nádobím Ingenio můžete díky odnímatelným rukojetím, které zajišťují bezkonkurenční všestrannost, používat hrnce a pánve na varné desce, v troubě, na stole k servírování i v chladničce.

undefined

Chytré vaření

S technologií Actifry nyní můžete připravovat na jediné lžíci oleje křupavé hranolky s nízkým obsahem tuku a spoustu dalších zdravých a chutných receptů.

undefined

Inovace jsou návrat domů

Pro Express Ultimate je chytrý a výkonný parní generátor, který kombinuje technologii Durilium AirGlide se sběračem vodního kamene Anti-Calc, aby zajistil dlouhodobý a snadný skluz. Cube je náš první vysokotlaký napařovač určený k dezinfekci pomocí 100% přírodní síly páry.

undefined

Optigrill

Produkty Optigrill se vyznačují technologií přípravy řízené automatickým čidlem, která přizpůsobí teplotu a vaření tloušťce masa, aby byl steak dokonale ugrilovaný, ať už jej máte rádi krvavý nebo dobře propečený.

undefined

X-Force

S tyčovým vysavačem X-force můžete provádět úklid s využitím pokročilé technologie, která kombinuje skutečný výkon a nejmodernější funkce, aby byla vaše domácnost dokonale čistá.

undefined

Když nám technologie pomáhá v běžném životě

Tefal, jehož kořeny jsou pevně ukotveny v průmyslové kultuře, provozuje po celém světě několik výrobních závodů. Náš nejdůležitější závod se nachází v Rumilly (Francie) a je nejen historickým rodištěm naší značky, ale také globálním odborným střediskem výzkumu v oblasti kuchyňského náčiní. V tomto závodě se každoročně vyrobí více než 45 miliónů výrobků.

undefined

Sdílejte naše hodnoty

DŮMYSLNOST

Protože neustále tvoříme inovace na celý život.
 

ŠTĚDROST

Protože každý den je novou příležitostí společně trávit čas. 

NADŠENÍ

Protože veškerou naši energii věnujeme tomu, aby váš domov kypěl životem. 
 

OPTIMISMUS

Protože k osvěžení našeho života stačí dotek tvořivosti.

ÚSPĚCH

Protože zaručujeme optimální výsledky vyžadující minimum času a úsilí.

undefined

Doporučujeme také...

Naše historie

Ponořte se s námi do historie a prožijte významné události, díky kterým vznikla naše značka a inovace.

undefined

Naše závazky

Seznamte se s našimi konkrétními iniciativami, jejichž cílem je snížit naše dopady na životní prostředí a tvořit pestřejší společnost, kde může každý věnovat čas důležitým věcem, které nás spojují.  

undefined