Potřebujete pomoc?

1. Kontakt na Tefal – zákaznický servis

V případě jakýchkoli požadavků týkajících se našich produktů a služeb můžete kontaktovat náš zákaznický servis. Abychom vám mohli odpovědět co nejdříve, doporučujeme nejprve zkontrolovat následující:

2. Přestal váš spotřebič fungovat?

Váš spotřebič je v záruční době
Nechte si jej bezplatně opravit v některém z našich autorizovaných servisů.

Pokud váš spotřebič již není v záruce, máte k dispozici 3 řešení:

  • Zvolte si balíček Jednorázová pevná cena opravy: v ceně jsou díly a práce, není třeba odhad, oprava v naší síti autorizovaných servisů.
  • Nebo se obraťte přímo na některého z našich autorizovaných servisů, který vás přivítá, převezme váš spotřebič, provede diagnostiku a odhad.
  • Pokud si chcete opravit svůj spotřebič sami, nakupte si potřebné díly a příslušenství v našem internetovém obchodě s příslušenstvím a nahlédněte do naší online nápovědy.

3. Chtěli by jste se dozvědět více o našich službách?

Prohlédněte si tyto sekce:

4. Můžete nás kontaktovat, pokud použijete jednoduchý webový formulář pro zadání požadavku.

Dokončete zobrazený formulář a pošlete nám ho. Odpovíme Vám v co nejkratším možném čase.

Kontaktní formulář

5. Chcete nás kontaktovat telefonicky, nebo nám poslat dopis?

Groupe SEB ČR s.r.o.
Futurama Business Park (budova A)
Sokolovská 651/136a
186 00 Praha 8

731 010 111
Pondělí až pátek 8:00 am až 17:00

Poprodejní servis Tefal

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje zpracovává společnost Groupe SEB za účelem zodpovězení informací nebo dotazů. Máte právo na přístup k vašim údajům, jejích úpravám nebo uplatnění vašeho práva na námitku prostřednictvím tohoto formuláře nebo kontaktováním nás na adrese nebo telefonním čísle uvedeném na této stránce.


Náš zákaznický servis - poprodejní servis (SAV) je schopen odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se produktů a služeb značky Tefal. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky během výše uvedené otevírací doby call centra. Mimo tyto hodiny můžete použít náš kontaktní formulář, odpovíme na váš dotaz co nejdříve. Pouze informace o značce Tefal a kontaktní údaje uvedené na tefal.cz jsou považovány za oficiální.