Hrnce a rendlíky Ingenio

Obohaťte svoji sbírku kuchyňského nádobí o rendlík s odnímatelnou rukojetí, abyste si usnadnili domácí vaření na maximum. Sejmutím rukojeti získáte nádobí vhodné do trouby i chladničky, které je všestranné a stohovatelné, aby šetřilo místo v kuchyni.

undefined

Proč se rendlík Ingenio dokonale hodí do vaší kuchyně?

Odolná odnímatelná rukojeť

Je vyrobena pro náročné používání, má 3bodový bezpečnostní systém a unese hmotnost až 10 kg. Vztahuje se na ni záruka v délce 10 let.

undefined

Kuchyňské nádobí, které zvládne cokoli

Přesouvejte kuchyňské nádobí z plotny do trouby a uložte zbytky do chladničky díky, odnímatelné rukojeti, s kterou můžete nádobí snadno používat každý den.

undefined

Až 50% úspora místa

Díky prostorově úspornému, stohovatelnému designu se kuchyňské nádobí Ingenio prakticky vejde do kredencí, skříněk a polic.

undefined

2 roky mezinárodní záruky

15 let opravitelnosti za přiměrenou cenu

30 dní na vrácení zboží

2-3 dny dodání

MyIngenio: Vytvořte si sadu nádobí podle svých potřeb

Objevte MyIngenio, novou službu značky Tefal, která vám umožní vytvořit si vlastní sadu hrnců a pánví Ingenio. Vyberte si vše od barvy, přes rukojeť až po poklice podle toho, jak vám to vyhovuje.

undefined

Praktické příslušenství pro rendlíky Ingenio s odnímatelnou rukojetí

Využijte své rendlíky Ingenio s odnímatelnou rukojetí na maximum spolu s doplňkovým příslušenstvím navrženým exkluzivně pro toto nádobí. Vyberte si příslušenství, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, od odnímatelných rukojetí navíc až po poklice.

undefined