Klasické pánve

Pánev Tefal zvládne cokoli od sázeného vejce, přes palačinky až po pečenou zeleninu. Naše pánev na smažení s nepřilnavým povrchem je hvězdou každého kuchyňského vybavení, je omyvatelná v myčce a opatřena odolným povrchem, který zabraňuje připalování potravin. Seznamte se také s našimi klasickými keramickými a nerezovými pánvemi.

undefined

Se značkou Tefal máte záruku dokonalého vaření!

Dokonalá teplota pro vynikající a zdravé pokrmy!

Když ukazatel Thermo-Signal zčervená, pánev má tu správnou teplotu, abyste mohli začít s tepelnou úpravou surovin. Není ovšem tak horká, abyste riskovali jejich spálení.

undefined

Uvařeno k dokonalosti

Díky našemu novému indukčnímu dnu se pánev rychleji zahřívá a tepelná úprava je rychlejší a rovnoměrnější. Extra velké indukční dno přispívá k delší životnosti pánve.

undefined

Osvědčené a testované – a zcela bezpečné

Naše povrchy jsou bezpečné – bez PFOA, olova a kadmia* (Prostřednictvím příslušných odkazů se seznamte s právními informacemi na produktových stránkách jednotlivých produktů)

undefined

2 roky mezinárodní záruky

15 let opravitelnosti za přiměrenou cenu

30 dní na vrácení zboží

2-3 dny dodání

Vyrobeno pro práci s teplem

DÍKY ČERVENÉMU BODU - TECHNOLOGII THERMO-SIGNAL® MÁ PÁNEV VŽDY SPRÁVNOU TEPLOTU! Technologie Thermo-Signal® poskytuje informaci o tom, kdy má pánev ideální teplotu pro zahájení tepelné úpravy. Výsledky jsou dokolané: Vaše pokrmy budou zvnějšku rovnoměrně opečené a lahodně křehké uvnitř.

undefined