undefined

Naše závazky

Protože neseme odpovědnost za zmírňování dopadů našich produktů po celý jejich životní cyklus, naším závazkem je minimalizovat naši ekologickou stopu, ale také budovat pestřejší společnost, kde může každý věnovat čas důležitým věcem, které nás spojují.  

undefined

Pro lepší svět

se značka Tefal zavázala snižovat svoje dopady na životní prostředí.

Náš závazek ve prospěch ekologického designu

Naším cílem je podporovat produkty s menší ekologickou stopou, ovšem bez kompromisů v oblasti jejich výkonu v běžném životě. 

undefined

Náš závazek k opravitelnosti

Naše produkty jsou opravitelné po dobu 15 let a jsou navrženy tak, aby umožňovaly snadnou demontáž a montáž, přičemž náhradní díly jsou k dispozici za férovou cenu minimálně po dobu 15 let.

undefined

Náš závazek k cirkulární ekonomice

Naše cíle: použít v našich hrncích a pánvích vyrobených ve Francii do roku 2025 recyklovaný hliník v objemu 13 500 tun a podporovat recyklaci našich použitých produktů –  1,2 milionu produktů již bylo společností Tefal shromážděno od roku 2012, a dále také 80 % recyklovatelných elektrických spotřebičů.

undefined

Náš závazek k optimalizaci obalů

Pro rok 2023 máme 3 cíle: 90 % recyklovaného kartonu, 0 expandovaného polystyrenu 0 plastových sáčků, blisterů nebo výplňových klínů v našich obalech!

Zobrazit více - Náš závazek k optimalizaci obalů -
undefined
undefined

Závazkem značky Tefal

je hrát důležitou roli v běžném životě, abychom mohli budovat pestřejší společnost

undefined

Tefal je po vašem boku, aby vám pomáhal připravovat domácí pokrmy dle vašeho gusta

Protože kvalitní stravování je základem zdraví, naše produkty a služby jsou vytvořeny tak, aby umožňovaly přípravu chutného domácího jídla, které uspokojí individuální potřeby a chutě. 
Chcete-li přijmout výzvu zdravého stravování s menší ekologickou stopou, společnost Groupe SEB a značka Tefal vytvořili chartu zdravých a udržitelných receptur. Tato charta nabádá ke konzumaci většího množství zeleniny, obilovin a luštěnin, méně masa, tuku a soli. 

undefined

Společně!

Ve společnosti Tefal skutečně věříme, že domov by měl být plný emocí. 
Vyvíjíme inovativní řešení, která zajišťují nejen to, že dokonalé vaření zjednodušuje přípravu domácích jídel, ale také umožňují trávit nezapomenutelné chvilky s vašimi blízkými. 
Naše produkty a služby mají společný cíl: pomoci vám žít jedinečný život, abyste se mohli věnovat tomu, na čem opravdu záleží. 

Naše historie

Ponořte se s námi do historie a prožijte významné události, díky kterým vznikla naše značka a inovace.

undefined

Vše o značce Tefal

Seznamte se s našimi odbornými znalostmi, našimi týmy a našimi hodnotami, díky kterým může vaše domácnost kypět životem.

undefined