Co je to závazekopravitelnosti 15 let za přiměřenou cenu??


Od 1. ledna 2022 značka Tefal rozšířila svůj závazek k opravitelnosti spotřebičů. Prodloužila dostupnost náhradních dílů z 10 na 15 let a uvedla koncept přiměřené ceny. Toto se vztahuje na již vyráběné a také nově uváděné spotřebiče. V loňském roce (2021), 96 % prodaných spotřebičů bylo opravitelných po dobu 10 let.

Podívejte se na video

Značka Tefal po vašem boku...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Značka Tefal kousek od vás...

Nejlepší servis poskytnou profesionálové vyškolení značkou Tefal, kteří budou vždy hledat řešení, jak prodloužit životnost Vašeho spotřebiče. K dispozici je více než 6200 autorizovaných profesionálních servisů, které pracují pro Vás, aby zajistily opravitelnost produktů po celém světě, bez ohledu na zemi nákupu nebo používání..

Klikněte na tlačítko a vyhledejte nejbližší servisní středisko. Náš rozsáhlý systém podpory vám může pomoci najít řešení online.

Najděte si svůj autorizovaný servis    Často kladené otázky

6 200 autorizovaných
servisů

Opravitelnostje snadná

Při návštěvě vámi vybraného autorizovaného servisu, díky konstrukčnímu řešení, lze vadnou část spotřebiče značky Tefal rychle vyměnit.

Tím je zajištěno, že výrobek lze po záruční době opravit a používat po mnoho let.

Náhradní díly a příslušenství pro své spotřebiče značky Tefal je možné také nakoupit přímo online.


Objednat náhradní díly
Podívejte se na video