TEFAL Pánev na palačinky Daily Expert, 25 cm

Pánev na palačinky Daily Expert, 25 cm Odolný nepřilnavý povrch pro lahodné palačinky
Snadná příprava jídel s pánví na palačinky Tefal Daily Expert! Tato nepostradatelná pánev na palačinky je vybavená odolnou rukojetí a ideální tvar na nadýchané palačinky, a navíc obsahuje výhradní funkce značky Tefal pro dokonalé výsledky den za dnem. Náš odolný a bezpečný nepřilnavý povrch se snadno čistí, zatímco naše inovativní technologie indikátoru teploty je klíčem k lahodným palačinkám, které se vždy povedou.

Referenční číslo: C2893802

Nepřilnavá pánev na palačinky s dlouhou životností pro snadnou přípravu lahodných palačinek

Pánev na palačinky Tefal Daily Expert je příslibem snadného a pohodlného vaření při každém použití, s chytrými funkcemi pro snadnou přípravu snídaně. Náš nepřilnavý povrch s dlouhou životností a s ideálním tvarem této pánve na palačinky připravíte nadýchané, dozlatova usmažené palačinky, které jsou zkrátka neodolatelné. Ať už palačinky připravujete pomocí koupené směsi nebo od píky, Daily Expert představuje příslib kvality značky Tefal pro vaše domácí vaření den za dnem!
Základní prvky
 • Nepřilnavý povrch s dlouhou životností

  Tento vysoce kvalitní povrch vydrží až 2krát déle než standardní Titanium povrch značky Tefal. Pro výkon, který zvládne i to nejintenzivnější vaření den za dnem, u každého pokrmu.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Signal™ se zbarví do červena. Tato funkce je zaručuje dokonalou strukturu, barvu a vůni pokrmu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Pokročilá indukce

  Dno Thermo-Fusion™od značky Tefal zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla na povrchu pánve pro lahodné palačiky připravené vždy k dokonalosti.

 • Ideální tvar

  Objevte ideální pánev na snadnou přípravu lahodných palačinek: nadýchané, dozlatova osmažené a naprosto neodolatelné.

 • Masivní rukojeť

  Rukojeť s masivní vložkou z nerezové oceli zajišťuje dodatečnou sílu a odolnost pro pevný úchop, který uspokojí všechny vaše potřeby v oblasti vaření.

 • Vymyšleno ve Francii

  Naše inovativní produkty jsou vyráběny ve Francii z vysoce kvalitních materiálů a s maximální péčí.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Tefal je světová jednička v nádobí na vaření

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal. *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2022, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2021

Pokyny & manuál