TEFAL Ingenio Unlimited

Ingenio Unlimited     Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

Hledáte způsob, jak zjednodušit vaše vaření? Dokoupitelná odnímatelná rukojeť (1) pro pánev k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Ingenio: Zjednodušte své vaření!
Extrémní vaření si žádá kuchyňské pánve, které ustojí extrémní podmínky. Pánve Tefal Unlimited mají zcela nový povrch TITANIUM ANTI-SCRATCH s vynikající nepřilnavostí a odolností, která zvládne i kovové náčiní, což povýší vaše výsledky v kuchyni novou úroveň.

Dostupné produkty: 8
 • Pánev Ingenio Unlimited L7630302 22 cm
  Pánev Ingenio Unlimited L7630302 22 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

 • Ingenio Unlimited rendlík Tefal L7632932 18 cm
  Ingenio Unlimited rendlík Tefal L7632932 18 cm

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • Rendlík Ingenio Unlimited 16 cm
  Rendlík Ingenio Unlimited 16 cm

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • Pánev Ingenio Unlimited 24 cm
  Pánev Ingenio Unlimited 24 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

 • Pánev Ingenio Unlimited 26 cm
  Pánev Ingenio Unlimited 26 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

 • Pánev wok Ingenio Unlimited 26 cm
  Pánev wok Ingenio Unlimited 26 cm

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • Ingenio Unlimited rendlík Tefal L7633032 20 cm
  Ingenio Unlimited rendlík Tefal L7633032 20 cm

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • Pánev Ingenio Unlimited 28 cm
  Pánev Ingenio Unlimited 28 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

Pánev Tefal Ingenio Unlimited: zvláště odolná

Nádobí Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky* díky praktické dokoupitelné odnímatelné rukojeti (1), která je víc než pouhou vychytávkou: 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Úprava proti poškrábání, nepřilnavost a odolnost: Ta správná volba pánví, se kterými poznáte rozdíl. Pánev Tefal Unlimited zajišťuje extrémní odolnost a zároveň nekompromisní standardy kvality. Zcela nový nepřilnavý povrch TITANIUM Anti-Scratch vydrží šestkrát déle v porovnání se standardním povrchem značky Tefal a slučuje v sobě praktičnost nepřilnavého povrchu a mimořádnou odolnost proti poškrábání, která ustojí i kovové náčiní. Tato nepřilnavá pánev byla navržena tak, aby ustála každou kulinářskou výzvu a nikdy vás svým výkonem nezklamala, a na tom záleží. Povyšte své kuchařské umění na zcela novou úroveň s doposud nejlepším kuchyňským nádobím Tefal s nepřilnavým povrchem.

** Podle interních testů.

*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil.

**** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.
(1) Prodává se samostatně

*Neuchovávejte kyselé pokrmy

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Odolná odnímatelná rukojeť

  Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Nepřilnavý povrch Titanium

  Náš nepřilnavý povrch s úpravou proti poškrábání Titanium obsahuje zvláště tvrdé prvky pro maximální odolnost a dlouhodobý robustní výkon a vydrží až šestkrát déle v porovnání se standardními povrchy Titanium značky Tefal.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Spot® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Snadné čištění

  Objevte nádobí na vaření navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce efektivním nepřilnavým vnitřním a vnějším povrchem, pro snadné
  čištění a pohodlné vaření.

 • Naprostá kompatibilita

  Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními.

 • Prémiová indukce

  Extra velká plocha v kombinaci se silným dnem zaručuje Thermo-Fusion™+ rychlý ohřev a rovnoměrné vedení tepla v pánvi, pro rovnoměrně uvařený pokrm připravený k dokonalosti.

 • Vyrobeno ve Francii

  Navrženo a vyrobeno ve Francii s využitím špičkové řemeslné dovednosti a odbornosti

 • Doba k vychladnutí

  Ekologicky šetrné: Nechte své nádobí na vaření vychladnout při pokojové teplotě, než je uložíte do chladničky, abyste snížili množství energie potřebné k uchování nízké teploty v chladničce.

 • Tefal:  světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě VŠE KROMĚ RUKOJETÍ A POKLIC  
Vhodné do myčky ANO, kromě rukojetí  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) YES  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÍ TECHNOLOGIE  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti ODNÍMATELNÁ  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Expert cooking  
Coating durability (for Pans) x6  
Product specificity Stackable  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Pokyny & manuál