TEFAL Ingenio Unlimited ON

Ingenio Unlimited ON Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

Hledáte způsob, jak zjednodušit vaše vaření? Odnímatelná rukojeť pro  pánve k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Stohovatelné nádobí a pánve Ingenio: Zjednodušte své vaření!
Extrémní vaření si žádá kuchyňské pánve, které ustojí extrémní podmínky. Pánve Tefal Unlimited On mají zcela nový povrch TITANIUM ANTI-SCRATCH s vynikající nepřilnavostí a odolností, která zvládne i kovové náčiní, což povýší vaše výsledky v kuchyni na novou úroveň.

Dostupné produkty: 6
 • 13dílná sada Ingenio Unlimited On
  13dílná sada Ingenio Unlimited On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření

 • 13dílná sada Ingenio Unlimited On
  13dílná sada Ingenio Unlimited On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření

 • 4dílná sada Ingenio Unlimited On
  4dílná sada Ingenio Unlimited On

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • 8dílná sada Ingenio Unlimited On
  8dílná sada Ingenio Unlimited On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

 • 5dílná sada Ingenio Unlimited On
  5dílná sada Ingenio Unlimited On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření

 • 3dílná sada Ingenio Unlimited On
  3dílná sada Ingenio Unlimited On

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

Tefal Ingenio Unlimited On: zvláště odolné

Nádobí Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky* díky praktické odnímatelné rukojeti, která je víc než pouhou vychytávkou: 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Úprava proti poškrábání, nepřilnavost a odolnost: Ta správná volba pánví, se kterými poznáte rozdíl. Pánve Tefal Unlimited On zajišťuje extrémní odolnost a zároveň nekompromisní standardy kvality. Zcela nový nepřilnavý povrch TITANIUM Anti-Scratch vydrží šestkrát déle v porovnání se standardním povrchem značky Tefal a slučuje v sobě praktičnost nepřilnavého povrchu a mimořádnou odolnost proti poškrábání, která ustojí i kovové náčiní. Tyto nepřilnavé pánve byly navrženy tak, aby ustály každou kulinářskou výzvu a nikdy vás svým výkonem nezklamaly, a na tom záleží. Povyšte své kuchařské umění na zcela novou úroveň s doposud nejlepším kuchyňským nádobím Tefal s nepřilnavým povrchem.

** Podle interních testů. *** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil. **** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Prémiová indukce 

  Extra velká plocha v kombinaci se silným dnem, Thermo-Fusion™+ zaručuje rychlý ohřev a rovnoměrné vedení tepla v pánvi, pro rovnoměrně uvařený pokrm připravený k dokonalosti.

 • Snadné čištění

  Objevte nádobí na vaření navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce efektivním nepřilnavým vnitřním a vnějším povrchem, pro snadné čištění a pohodlné vaření.

 • Naprostá kompatibilita

  Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními

 • Prémiová indukce

  Extra velká plocha v kombinaci se silným dnem, Thermo-Fusion™+ zaručuje rychlý ohřev a rovnoměrné vedení tepla v pánvi, pro rovnoměrně uvařený pokrm připravený k dokonalosti.

 • Vyrobeno ve Francii

  Navrženo a vyrobeno ve Francii s využitím špičkové řemeslné dovednosti a odbornosti

 • Doba k vychladnutí

  Ekologicky šetrné: Nechte své nádobí na vaření vychladnout při pokojové teplotě, než je uložíte do chladničky, abyste snížili množství energie potřebné k uchování nízké teploty v chladničce

 • Tefal:  světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Pokyny & manuál