TEFAL Ingenio Natural Force

Ingenio Natural Force Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

Hledáte způsob, jak zjednodušit domácí vaření? Ingenio je vše, co potřebujete. Dokoupitelná odnímatelná rukojeť (1) pro pánev k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Ingenio: Zjednodušte své vaření!
Objevte pánev Tefal Ingenio Natural Force, součást nové kolekce nádobí na vaření, kterou prostě musíte mít a která umožňuje zdravé vaření každý den. Řada Ingenio Natural Force je inspirována přírodou a používá nový, mimořádně odolný nepřilnavý povrch Mineralia+, který slučuje minerály a působivé nepřilnavé vlastnosti pro nízkotučné vaření s výkonem, který má dlouhodobou výdrž.

Dostupné produkty: 6
 • Pánev wok Ingenio Natural Force 26 cm
  Pánev wok Ingenio Natural Force 26 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

 • Rendlík Ingenio Natural Force 16 cm
  Rendlík Ingenio Natural Force 16 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

 • Ingenio Natural Force panev Tefal L3968302 22 cm
  Ingenio Natural Force panev Tefal L3968302 22 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

 • Ingenio Natural Force pánev Tefal L3960402 24 cm
  Ingenio Natural Force pánev Tefal L3960402 24 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

 • Ingenio Natural Force pánev Tefal L3960602 28 cm
  Ingenio Natural Force pánev Tefal L3960602 28 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

 • Rendlík Tefal Ingenio Natural Force L3963002 20 cm
  Rendlík Tefal Ingenio Natural Force L3963002 20 cm

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

Ingenio Natural Force: Přirozeně odolný

Nádobí Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky* díky praktické dokoupitelné odnímatelné rukojeti (1), která je víc než pouhou vychytávkou: zvláště bezpečný 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Objevte Natural Force, nový rendlík, který si žádný zdravý kuchař nesmí nechat ujít. Má povrch Mineralia+, což je první mimořádně odolný nepřilnavý povrch značky Tefal, obohacený o minerál kalcium-silikát. Kalcium-silikát je výjimečný minerál tvrdý jako železo. Kvůli ochraně jeho přirozených vlastností je těžen přímo ze země a při výrobním procesu se nepoužívají a nepřidávají žádné chemikálie. Výsledkem je povrch obohacený o kalcium, který má osvědčenou nepřilnavou funkci pro snadné nízkotučné vaření den za dnem. Celý komplet doplňují nejnovější inovace značky Tefal: Technologie Thermo-Signal™ pro dokonalé smažení a Thermo-Fusion™ pro rychlé a rovnoměrné vaření.

** Podle interních testů.
*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil.
**** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi. *Neuchovávejte kyselé pokrmy.
Prodává se samostatně

*Neuchovávejte kyselé pokrmy.

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Dokoupitelná odolná odnímatelná rukojeť

  Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Nepřilnavý povrch Mineralia+

  Náš nepřilnavý povrch Mineralia+ je obohacen o zvláště odolné minerály a má extrémně dlouhou životnost, díky kterému je každodenní zdravé vaření snadnější.

 • Technologie Thermo-Signal®

  Jakmile rendlík dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Signal® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran , pro snadné čištění a praktické vaření.

 • Naprostá kompatibilita

  Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními.

 • Pokročilá indukce

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla po povrchu rendlíku pro lahodné pokrmy, které vždy dokonale připravíte.

 • Vyrobeno ve Francii

  Navrženo a vyrobeno kompletně ve Francii při dodržení nekompromisních standardů kvality, které zajišťují nejlepší řemeslného zpracování a odbornost.

 • Doba k vychladnutí

  Ekologicky šetrné: Nechte své nádobí na vaření vychladnout při pokojové teplotě, než je uložíte do chladničky, abyste snížili množství energie potřebné k uchování nízké teploty v chladničce.

 • Tefal:  světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal.

  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě VŠE KROMĚ RUKOJETÍ A POKLIC  
Vhodné do myčky ANO, kromě rukojetí  
Název vnitřního povrchu NEPŘILNAVÝ POVRCH POSÍLENÝ MINERÁLY  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) YES  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÍ TECHNOLOGIE  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti ODNÍMATELNÁ  
Cooking surface Mineralia stone effect  
Cooking style Healthy cooking  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Pokyny & manuál