TEFAL INGENIO G6 NATURAL ON

INGENIO G6 NATURAL ON Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření

Hledáte způsob, jak zjednodušit domácí vaření? Chytré nádobí Ingenio je vše, co potřebujete. Odnímatelná rukojeť pro hrnce a pánve k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Stohovatelné nádobí Ingenio: Zjednodušte své vaření!

Objevte sadu Tefal Ingenio Natural On, součást nové kolekce nádobí na vaření, kterou prostě musíte mít a která umožňuje zdravé vaření každý den. Řada Ingenio Natural On je inspirována přírodou a používá nový, mimořádně odolný nepřilnavý povrch Mineralia+, který slučuje minerály a působivé nepřilnavé vlastnosti pro nízkotučné vaření s výkonem, který má dlouhodobou výdrž.

Dostupné produkty: 5
 • 4dílná sada Ingenio Natural On
  4dílná sada Ingenio Natural On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

 • 14dílná sada Ingenio Natural On
  14dílná sada Ingenio Natural On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

 • 8dílná sada Ingenio Natural On
  8dílná sada Ingenio Natural On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

 • 4dílná sada Ingenio Natural On
  4dílná sada Ingenio Natural On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření

 • 3dílná sada Ingenio Natural On
  3dílná sada Ingenio Natural On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření

Sada Ingenio Natural On: Přirozeně odolná

Nádobí Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky* díky praktické odnímatelné rukojeti, která je víc než pouhou vychytávkou: zvláště bezpečný 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Objevte Natural Force, novinku, kterou si žádný zdravý kuchař nesmí nechat ujít. Má povrch Mineralia+, což je první mimořádně odolný nepřilnavý povrch značky Tefal, obohacený o minerál kalcium-silikát. Kalcium-silikát je výjimečný minerál tvrdý jako železo. Kvůli ochraně jeho přirozených vlastností je těžen přímo ze země a při výrobním procesu se nepoužívají a nepřidávají žádné chemikálie. Výsledkem je povrch obohacený o kalcium, který má osvědčenou nepřilnavou funkci pro snadné nízkotučné vaření den za dnem. Celý komplet doplňují nejnovější inovace značky Tefal: Technologie Thermo-Signal™ pro dokonalé smažení a Thermo-Fusion™ pro rychlé a rovnoměrné vaření.

*Neuchovávejte kyselé pokrmy. ** Podle interních testů. *** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil. **** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

*Neuchovávejte kyselé pokrmy. 

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Nepřilnavý povrch Mineralia+

  Náš nepřilnavý povrch Mineralia+ je obohacen o zvláště odolné minerály a má extrémně dlouhou životnost, díky kterému je každodenní zdravé vaření snadnější.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Technologie Thermo-Signal®

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Signal® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

   

 • Pokročilá indukce 

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla po povrchu pánve pro lahodné pokrmy, které vždy dokonale připravíte.

 • Nepostradatelný formát

  Na zdravé recepty plné chuti, jako jsou rybí filé s citrónem a koprem, opečený chřest a křupavé zeleninové burgery bez přidaného tuku.

 • Naprostá kompatibilita

  Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními.

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran , pro snadné čištění a praktické vaření.

   

 • Vyrobeno ve Francii

  Navrženo a vyrobeno kompletně ve Francii při dodržení nekompromisních standardů kvality, které zajišťují nejlepší řemeslného zpracování a odbornost.

   

 • Tefal: světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal. [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018]

   

 • Doba k vychladnutí

  Ekologicky šetrné: Nechte své nádobí na vaření vychladnout při pokojové teplotě, než je uložíte do chladničky, abyste snížili množství energie potřebné k uchování nízké teploty v chladničce.

Pokyny & manuál