TEFAL INGENIO G6 DAILY CHEF ON

INGENIO G6 DAILY CHEF ON Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

Hledáte způsob, jak zjednodušit vaše vaření? Chytré nádobí Ingenio je vše, co potřebujete. Odnímatelná rukojeť pro hrnce a pánve k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Stohovatelné nádobí Igenio: Zjednodušte své vaření!

S  řadou Ingenio Daily Chef On si užijete bezstarostné vaření a čištění díky vynikající odolnosti. Její mimořádně odolný nepřilnavý povrch na vnitřní i vnější straně promění vaření na radost, kterou mělo vždy být.

Dostupné produkty: 3
 • 20dílná sada Ingenio Daily Chef On
  20dílná sada Ingenio Daily Chef On

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • 10dílná sada Ingenio Daily Chef On
  10dílná sada Ingenio Daily Chef On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

 • 8dílná sada Ingenio Daily Chef On
  8dílná sada Ingenio Daily Chef On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

Sada Ingenio Daily Chef On: Odolnost pro každodenní vaření

Sada chytrých hrnců Ingenio byla vyrobena k zjednodušení domácího vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky* díky praktické odnímatelné rukojeti, která je víc než pouhou vychytávkou: zvláště bezpečný 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Sada Daily Chef On je navržená pro snadnější vaření každý den. Tento zvláště odolný nepřilnavý povrch zajistí, že bude vaření i úklid hračkou, aby váš čas v kuchyni byl příjemně strávený. Objevte ideální sadu pro všechny vaše potřeby při vaření, takže budete mít na dosah nízkotučné vaření bez přidaného tuku. K dalším funkcím patří některé z nejnovějších inovací značky Tefal, jako je dno Thermo-Fusion™ zajišťující rychlé a rovnoměrné vaření, a technologie Thermo-Signal™, která indikuje ideální teplotu pro dokonalé smažení. S Daily Chef je vaření každodenní radostí!

** Podle interních testů.

*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil.

**** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

*Neuchovávejte kyselé pokrmy. 

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: kouzelná odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Odolná odnímatelná rukojeť

  Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Spot® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Pokročilá indukce 

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla po povrchu pánve pro lahodné pokrmy, které vždy dokonale připravíte.

 • Plně indukční 

  Perfektní rozptyl tepla a každý den rovnoměrně uvařené pokrmy díky silnému dnu navrženému pro odolnost proti nárazům a prevenci deformaci v průběhu času.

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran , pro snadné čištění a praktické vaření.

 • Vyrobeno ve Francii

  Výrobek je kompletně navržen a vyroben ve Francii s maximálním využitím řemeslné dovednosti a odbornými znalostmi.

 • Tefal, světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Vlastnosti
Vhodné pro použití v troubě VŠE KROMĚ RUKOJETÍ A POKLIC  
Vhodné do myčky ANO, kromě rukojetí  
Název vnitřního povrchu TITANIUM 2X  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) YES  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ rukojeti ODNÍMATELNÁ  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product specificity Stackable  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Pokyny & manuál