TEFAL EVEREST

EVEREST Nová, extra odolná řada nádobí pro dokonalé výsledky vaření

Nepřilnavá indukční pánev Tefal Everest je perfektním spojencem pro dosažení přirozených a vynikajících výsledků vaření bez kompromisu z hlediska trvanlivosti. Díky odolnému povrchu zpevněnému minerálními částicemi a její pohodlné, na dotek měkké rukojeti dlouhá léta uspějete i při těch nejobtížnějších receptech!

Nepřilnavé indukční nádobí Tefal Everest: Přirozená chuť při každodenní přípravě

Díky své výjimečné technologii povrchu nabízejí pánve na indukci Tefal Everest nevídanou trvanlivost a odolnost vůči všem způsobům každodenního vaření. Díky výjimečnému povrchu zpevněnému minerálními a titanovými částicemi je tato řada vysoce odolná vůči všem druhům kuchyňského náčiní i vůči nejextrémnějším způsobům vaření a zachovává si po dlouhá léta svou nepřilnavost. Její nepřilnavý a odolný vnější povrch je vhodný pro intenzivní každodenní použití. V neposlední řadě hraje důležitou roli nový indikátor teploty Tefal Thermo-Spot®, který zajišťuje perfektně připravené a šťavnaté pokrmy plné chutí a vůní. Thermo-Spot® a minerální povrch se tak stávají vaším dokonalým spojencem při každodenní přípravě přirozeně chutných pokrmů. Rukojeť byla navržena se zvláštním povrchem měkkým na dotek zajišťujícím pohodlný a příjemný úchop. Pánev Tefal Everest, která je kompatibilní se všemi sporáky včetně indukce, přináší perfektní řešení každodenního vaření.

*Povrch TITANIUM MINERALIA+ vydrží až 2x déle než povrch Tefal TITANIUM FORCE

Základní prvky
 • NEPŘILNAVÝ POVRCH TITANIUM MINERALIA +: vydrží až 2krát déle*

  Tento kvalitní nepřilnavý povrch je extrémně odolný proti poškrábání a intenzivnímu vaření díky přidání zvláště tvrdých minerálních částic, které chrání povrch po celá léta.

 • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

  Thermo-Spot® se zbarví do červena, jakmile pánev dosáhne své ideální teploty pro skvělé opečení. Garantuje vynikající texturu, vynikající barvu a vynikající chuť pro pokrmy lahodné a plné chutí každý den.      

 • SKLENĚNÁ POKLICE

  Pro dokonalou kontrolu vaření

 •  KOMPATIBILNÍ SE VŠEMI TYPY VARNÝCH DESEK VČETNĚ INDUKČNÍCH 

  Kompatibilní se všemi sporáky (plynovými, elektrickými, sklokeramickými) + indukcí

 • VYROBENO VE FRANCII

  Řada nádobí Tefal Everest je navržena a vyrobena ve Francii.

 • TEFAL - SVĚTOVÁ JEDNIČKA V KUCHYŇSKÉM NÁDOBÍ*

  Jen Tefal jde tak daleko, aby vám poskytl vynikající výsledky při vaření. To je další důvod, proč zvolit Tefal. * Údaje nezávisle hodnoceného žebříčku, 2016, prodeje dle hodnoty značky, definice kategorie kuchyňského nádobí.

 • ZDRAVÉ VAŘENÍ S RESPEKTEM K PŘÍRODĚ

  Naším cílem je vyrábět trvanlivé výrobky, které budete moci používat velmi dlouho, a naši planetu tím díky recyklovatelným výrobkům s bezpečným nepřilnavým povrchem (bez PFOA, olova a kadmia) udržovat zdravou.

Recepty
Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 175 ⁰C (kromě skleněné poklice)  
Vhodné do myčky ANO, pouze poklice a příslušenství  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Název vnitřního povrchu NEPŘILNAVÝ POVRCH POSÍLENÝ MINERÁLY  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) JEN PÁNVE, KASTROLY A PÁNVE WOK  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÍ TECHNOLOGIE  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti PEVNÁ  

Pokyny & manuál