• Nejlepší

Sada nádobí Tefal Duetto+ G732SA55 10 ks

Ref: G732SA55

Prodejce : Tefal Shop

Nerezové hrnce 2 v 1 pro snadné a pohodlné vaření!

 • NEREZOVÁ OCEL S 10LETOU ZÁRUKOU: Objevte produkt s odolnou konstrukcí, která vydrží, zajišťující dlouhotrvající funkčnost a spolehlivost.
 • POKLICE S CEDNÍKEM A NALÉVACÍ HUBICE: Chytrá funkce zajišťuje snadné slévání a nalévání.
 • SADY KUCHYŇSKÉHO NÁDOBÍ S ROBUSTNÍ RUKOJETÍ: Zvláště odolná rukojeť bez mezer zajistí vyšší bezpečnost a snadnější manipulaci při vaření.
Objevte všechny funkce a vlastnosti

3 690,00 Kč

Na skladě

|Dodání 2 až 3 dní

 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zdarma pro objednávky nad 1000 CZK

 • undefined

  Vrácení zdarma do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-letá záruka v ceně
 • Zákaznický servis k dispozici

Sada hrnců a pánví Duetto+ z nerezové oceli : Robustní a odolná

Duetto+ je řada nerezových hrnců a pánví, která vám ušetří čas v kuchyni, takže se můžete věnovat lidem a věcem, které máte rádi! Tato sada nádobí je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli odolné proti korozi což zaručuje celkovou robustnost a odolnost v průběhu času a je na ni poskytována záruka po dobu deseti let. Tato kuchyňská sada s praktickými výlevkami na nádobí obsahuje pánev a různě velké kastroly, které mají pokličky s velkými otvory na jedné straně pro cedění vody při vaření těstovin a malými otvory na druhé straně pro cedění vody při vaření rýže. Výsledkem je bezproblémové vaření a rychlejší čištění! Na vnitřní straně, zajišťují viditelné rysky preciznost pro vynikající výsledky, zatímco na vnější straně ultra odolné nýtované rukojeti poskytují v průběhu času zvýšenou bezpečnost. Jejich skleněné pokličky, které se mohou pochlubit elegantním designem, jež se hodí do každé kuchyně, umožňují snadnou kontrolu nad vařením. Díky exkluzivní technologii Tefal Thermo-Signal ™ a dlouhodobému nepřilnavému povrchu Titanium X2 (na pánvi), který vydrží až 2krát déle než standardní nepřilnavý povrch Tefal, zajišťuje jak chutné vaření, tak zvýšenou trvanlivost. Sada hrnců a pánví Duetto+, která je kompatibilní se všemi varnými deskami, včetně indukce, vám kryje záda! 

undefined

Výhody výrobku Sada nádobí Tefal Duetto+ G732SA55 10 ks

Nerezová ocel prvotřídní kvality

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout den za dnem: 10letá záruka zahrnuje tu nejlepší nerezovou ocel odolnou proti rezavění a slibuje robustní výkon a extrémní odolnost bez rizika poškození v průběhu času.

undefined

Poklice s cedníkem 

Chytrý design speciální poklice s cedníkem a nalévacích hubic zajišťuje snadné slévání pro jednodušší vaření každý den.

undefined

Nýtované rukojeti

Robustní rukojeť má zvláště odolné nýty a je bez mezer. Přináší tak větší bezpečnost a dlouhou životnost v průběhu času, s pevným a pohodlným úchopem, což je drobný detail s velkým efektem.

undefined

Odměrné značky

Vaření nikdy nebylo jednodušší díky snadno čitelným integrovaným odměrným značkám, které zajišťují nalití požadovaného množství tekutiny.

undefined

Skleněná poklice

Urychlete dobu vaření a snadno sledujte průběh vaření díky elegantní skleněné poklici.

undefined

Nepřilnavý povrch Titanium (u pánve)

Tento odolný povrch se zvláště odolnými primárními vrstvami zvládne dlouhodobé každodenní vaření a poskytuje nepřilnavý výkon, který vydrží až dvakrát déle než standardní povrch Tefal.

undefined

Bezpečný nepřilnavý povrch

V rámci našeho závazku ke zdravému vaření s nekompromisními standardy bezpečnosti neobsahují žádné naše pánve PFOA, olovo ani kadmium. Pro každou novou řadu platí přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo, neobsahuje kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd. Žádné uvolňování látek nad hranici zjistitelnosti.

undefined

Technologie Thermo-Signal™

Jakmile pánev dosáhne dokonalé úvodní teploty, bod Thermo-Spot® získá jednolitou červenou barvu. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

undefined

 Kompletní kompatibilita

Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními.

undefined

Světová jednička v kuchyňském nádobí*

Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé - to je o důvod víc, proč zvolit Tefal. [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.]

undefined

Vaše sada Sada nádobí Tefal Duetto+ G732SA55 10 ks

Balení obsahuje:

 • Rendlík 16 cm
 • Kastrol 16 cm + poklice
 • Kastrol 20 cm + poklice
 • Kastrol 24 cm + poklice
 • Hrnec na polévku 22 cm + poklice
 • Pánev 26 cm
undefined

Funkce

Dlouhodobá kvalita

Nádobí Tefal Duetto+ je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10, která má i po letech používání stále atraktivní lesk. Rukojeti nádobí Duetto+ jsou navíc nýtované, což zajišťuje mimořádně jistý a stabilní úchop při náročné kuchyňské práci.

undefined

Pro všechny typy varných desek

Nádobí Tefal Duetto+ lze používat na všech typech sporáků. Toto univerzální nádobí lze používat na plynových, elektrických, sklokeramických i moderních indukčních varných deskách.

undefined

Porovnat

Nástroj pro porovnání

Sada nádobí Tefal Duetto+ G732SA55 10 ks

3 690,00 Kč

Na skladě

Sada nádobí Tefal Duetto+ G732SA55 10 ks

Sada nádobí Tefal Nordica H852SA55 10 ks

4 990,00 Kč

Není k dispozici

Sada nádobí Tefal Nordica H852SA55 10 ks

Sada nádobí Tefal Opti´Space G737S644 6 ks

2 990,00 Kč

Není k dispozici

Sada nádobí Tefal Opti´Space G737S644 6 ks

Hlavní vlastnosti

ČASTÉ DOTAZY

Sada nádobí a pánví z nerezové oceli Duetto+: 2v1 pro pohodové a snadné vaření!