TEFAL Ingenio Resource

Ingenio Resource Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

Hledáte způsob, jak zjednodušit vaše vaření? Chytré nádobí Ingenio je vše, co potřebujete. Odnímatelná rukojeť pro rendlíky k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Stohovatelné nádobí Igenio: Zjednodušte své vaření!

Rendlík Tefal Ingenio Eco Respect je správná volba pro kuchyň, která bere ohled na životní prostředí: Slitina, ze které je rendlík vyrobena, vyžaduje při výrobě až o 95% méně energie než nový hliník*, čímž přispívá k ochraně životního prostředí a zároveň poskytuje bezkompromisní výkon.

Dostupné produkty: 3
 • 3dílná sada Ingenio Resource
  3dílná sada Ingenio Resource

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • 10dílná sada Ingenio Resource
  10dílná sada Ingenio Resource

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • 4dílná sada Ingenio Resource
  4dílná sada Ingenio Resource

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

Nádobí na vaření Eco Respect: Tělo ze 100% recyklovaného hliníku

Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení domácího vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky* díky praktické odnímatelné rukojeti, která je víc než pouhou vychytávkou: zvláště bezpečný 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Značka Tefal je průkopníkem v oblasti cirkulární ekonomiky a vždy činila kroky na ochranu životního prostředí. Řada Ingenio Eco Respect jde o krok dál: tělo pánve obsahuje 100% recyklovaný hliník****. Recyklovaný hliník, ze kterého jsou rendlíky vyrobeny, vyžaduje při výrobě až o 95% méně energie než nový hliník*. A to vše je v kvalitě a s inovacemi bez kompromisů: Povrch Titanium 2X vydrží dvakrát déle než standardní povrch Tefal Titanium. Technologie Thermo-Signal™® indikuje ideální počínající teplotu pro dokonalé smažení a výsledky plné chutí, zatímco dno Thermo-Fusion™ optimálně vede teplo pro rovnoměrné výsledky.

** Podle interních testů.

*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil. **** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

*****Recyklovaný materiál představuje v průměru 85 % celého produktu.

*Neuchovávejte kyselé pokrmy. 

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: kouzelná odnímatelná rukojeť, rendlík vhodný do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Odolná odnímatelná rukojeť

  Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Tělo ze 100% recyklovaného hliníku

  Ekologicky šetrný design je vyroben ze 100% recyklovaného hliníku pro snížení uhlíkové stopy až o 90 %.
  *Recyklovaný hliník v porovnání s novým hliníkem. 

  **Recyklovaný materiál představuje v průměru 85 % celého produktu.

 • Nepřilnavý povrch Titanium

  Tento odolný povrch zvládne dlouhodobé každodenní vaření a poskytuje nepřilnavý výkon, který vydrží až dvakrát déle než standardní povrch Tefal.

   

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile rendlík dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Spot® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran pro snadné čištění a praktické vaření.

 • Naprostá kompatibilita

  Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními.

 • Pokročilá indukce

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla po povrchu pánve pro lahodné pokrmy, které vždy dokonale připravíte.

 • Vyrobeno ve Francii

  Navrženo a vyrobeno ve Francii s využitím špičkové řemeslné dovednosti a odbornosti

 • Nezapomeňte na recyklaci

  Ekologicky šetrné: Věděli jste, že naše nádobí na vaření je vyrobeno z nekonečně recyklovatelného materiálu? Recyklací nádobí na vaření pomáháte šetřit životní prostředí.

 • Tefal: světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě VŠE KROMĚ RUKOJETÍ A POKLIC  
Vhodné do myčky ANO, kromě rukojetí  
Název vnitřního povrchu TITANIUM 2X  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) YES  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ dna ADVANCED INDUCTION TECHNOLOGY  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti ODNÍMATELNÁ  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Healthy cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Pokyny & manuál