TEFAL Ingenio Preference On

Ingenio Preference On Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

Hledáte způsob, jak zjednodušit domácí vaření? Chytré nádobí Ingenio je vše, co potřebujete. Odnímatelná rukojeť pro hrnce a pánve k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Stohovatelné nádobí Igenio: Zjednodušte své vaření!

Řada Tefal Ingenio Preference On je vyrobená z kombinace nerezového materiálu 18/10 se zvláště silným dnem vhodným pro indukční varné desky a nepřilnavého povrchu Titanium x6 a poskytuje tak bezkompromisní výkon a odolnost.

Dostupné produkty: 2
 • 15dílná sada Ingenio Preference On
  15dílná sada Ingenio Preference On

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • 13dílná sada Ingenio Preference On
  13dílná sada Ingenio Preference On

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

Všestranné nádobí na vaření na jedno cvaknutí

Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení domácího vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky díky praktické odnímatelné rukojeti, která je víc než pouhou vychytávkou: zvláště bezpečný 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg a ochrana naší 10letou zárukou. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Úprava proti poškrábání, nepřilnavost a odolnost: Ta správná volba pánví, se kterými poznáte rozdíl. Pánve Tefal Ingenio Preference On zajišťují extrémní výkonnost a zároveň nekompromisní standardy kvality. Materiál z nerezové oceli 18/10, zcela nový nepřilnavý povrch s úpravou proti poškrábání TITANIUM vydrží šestkrát déle v porovnání se standardním povrchem značky Tefal, zvláště silné dno vhodné pro použití na indukční varné desce... Tyto pánve byly navrženy tak, aby ustály každou kulinářskou výzvu a nikdy vás svým výkonem nezklamaly, a na tom záleží. Povyšte své kuchařské umění na zcela novou úroveň s doposud nejlepším kuchyňským nádobím Tefal s nepřilnavým povrchem.

** Podle interních testů.
*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil.
**** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

*Neuchovávejte kyselé pokrmy.

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: kouzelná odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Odolná odnímatelná rukojeť

  Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Nerezová ocel prvotřídní kvality

  Kvalita, na kterou se můžete spolehnout den za dnem: 10letá záruka zahrnuje tu nejlepší nerezovou ocel odolnou proti rezavění a slibuje robustní výkon a extrémní odolnost bez rizika poškození v průběhu času.

 • Nepřilnavý povrch Titanium

  Náš nepřilnavý povrch s úpravou proti poškrábání Titanium obsahuje zvláště tvrdé prvky pro maximální odolnost a dlouhodobý robustní výkon a vydrží až šestkrát déle v porovnání se standardnímy povrchy Titanium značky Tefal.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Spot® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z vnitřní strany, pro snadné čištění a praktické vaření.  

 • Plně indukční 

  Perfektní rozptyl tepla a každý den rovnoměrně uvařené pokrmy díky silnému dnu navrženému pro odolnost proti nárazům a prevenci deformaci v průběhu času.

 • Naprostá kompatibilita

  Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními.

 • Vyrobeno ve Francii

  Produkty jsou vyrobeny ve Francii s výjimkou rendlíků bez speciálního povrchu, které jsou vyrobené v Číně. Všechny produkty značky Tefal jsou vyráběny při dodržování nejvyšších standardů kvality, ať už jsou vyráběné kdekoli.

 • Doba k vychladnutí

  Ekologicky šetrné: Nechte své nádobí na vaření vychladnout při pokojové teplotě, než je uložíte do chladničky, abyste snížili množství energie potřebné k uchování nízké teploty v chladničce.

 • Tefal: světová jednička v kuchyňském nádobí

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal. [Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018]  

Vlastnosti
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě VŠE KROMĚ RUKOJETÍ A POKLIC  
Vhodné do myčky ANO, kromě rukojetí  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Vnější vrstva/povrchová úprava LEŠTĚNÁ NEREZOVÁ OCEL, VYSOKÝ LESK  
Typ rukojeti ODNÍMATELNÁ  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes  
Pokyny & manuál