TEFAL Ingenio Daily Chef

Ingenio Daily Chef Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

Hledáte způsob, jak zjednodušit vaše vaření? Chytré nádobí Ingenio je vše, co potřebujete. Odnímatelná rukojeť pro hrnce a pánve k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Stohovatelné nádobí Ingenio: Zjednodušte své vaření!

S  řadou Ingenio Daily Chef si užijete bezstarostné vaření a čištění díky vynikající odolnosti. Její mimořádně trvanlivý nepřilnavý povrch na vnitřní i vnější straně promění vaření na radost, kterou mělo vždy být.

Dostupné produkty: 2
 • 10dílná sada Ingenio Daily Chef
  10dílná sada Ingenio Daily Chef

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

 • 10dílná sada Ingenio Daily Chef
  10dílná sada Ingenio Daily Chef

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

Sada Ingenio Daily Chef: Odolnost pro každodenní vaření

Nádobí Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky* díky praktické odnímatelné rukojeti, která je víc než pouhou vychytávkou: zvláště bezpečný 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Sada Daily Chef je navržená pro snadnější vaření každý den. Tento zvláště odolný nepřilnavý povrch zajistí, že bude vaření i úklid hračkou, aby váš čas v kuchyni byl příjemně strávený. Objevte ideální sadu pro všechny vaše potřeby při vaření, takže budete mít na dosah nízkotučné vaření bez přidaného tuku. K dalším funkcím patří některé z nejnovějších inovací značky Tefal, jako je dno Thermo-Fusion™ zajišťující rychlé a rovnoměrné vaření, a technologie Thermo-Signal™, která indikuje ideální teplotu pro dokonalé smažení. S Daily Chef je vaření každodenní radostí!

** Podle interních testů.

*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil.

**** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

*Neuchovávejte kyselé pokrmy. 

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Odolná odnímatelná rukojeť

  Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Nepřilnavý povrch Titanium

  Tento odolný povrch se zvláště odolnými primárními vrstvami zvládne dlouhodobé každodenní vaření a poskytuje nepřilnavý výkon, který vydrží až dvakrát déle než standardní povrch Tefal.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Spot® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran , pro snadné čištění a praktické vaření.

 • Plně indukční 

  Perfektní rozptyl tepla a každý den rovnoměrně uvařené pokrmy díky silnému dnu navrženému pro odolnost proti nárazům a prevenci deformaci v průběhu času.

 • Pokročilá indukce 

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla po povrchu rendlíku pro lahodné pokrmy, které vždy dokonale připravíte.

 • Vyrobeno ve Francii

  Výrobek je kompletně navržen a vyroben ve Francii s maximálním využitím řemeslné dovednosti a odbornými znalostmi.

 • Doba k vychladnutí

  Ekologicky šetrné: Nechte své nádobí na vaření vychladnout při pokojové teplotě, než je uložíte do chladničky, abyste snížili množství energie potřebné k uchování nízké teploty v chladničce.

 • Tefal, světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě VŠE KROMĚ RUKOJETÍ A POKLIC  
Vhodné do myčky ANO, kromě rukojetí  
Název vnitřního povrchu TITANIUM 2X  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) YES  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÍ TECHNOLOGIE  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti ODNÍMATELNÁ  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Pokyny & manuál