TEFAL INGENIO ECO RESPECT ON

INGENIO ECO RESPECT ON Stohovatelné nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

Hledáte způsob, jak zjednodušit vaše vaření? Stohovatelné nádobí Ingenio je vše, co potřebujete. Odnímatelná rukojeť pro pánve k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Nádobí Ingenio: Zjednodušte své vaření!

Pánev Tefal Ingenio Eco Respect je správná volba pro kuchyň, která bere ohled na životní prostředí: Slitina, ze které je pánev vyrobena, vyžaduje při výrobě až o 90% méně energie než nový hliník*, čímž přispívá k ochraně životního prostředí a zároveň poskytuje nekompromisní výkon.

Dostupné produkty: 1
 • 3dílná sada nádobí Ingenio Eco Respect On
  3dílná sada nádobí Ingenio Eco Respect On

  Stohovatelné nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!  

** Podle interních testů.

*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil. **** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

*****Recyklovaný materiál představuje v průměru 85 % celého produktu.

*Neuchovávejte kyselé pokrmy. 

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Titanium nepřilnavý povrch

  Tento odolný povrch se zvláště odolnými primárními vrstvami zvládne dlouhodobé každodenní vaření a poskytuje nepřilnavý výkon, který vydrží až dvakrát déle než standardní povrch Tefal.

   

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Spot® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Pokročilá indukce

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla po povrchu pánve pro lahodné pokrmy, které vždy dokonale připravíte.

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran pro snadné čištění a praktické vaření.

 • Naprostá kompatibilita

  Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními.

 • Vyrobeno ve Francii

  Navrženo a vyrobeno ve Francii s využitím špičkové řemeslné dovednosti a odbornosti

 • Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal. [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2021, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2020]

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Odolná odnímatelná rukojeť

  Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

 • 100% recyklovaný hliník 

  Tělo ze 100% recyklovaného hliníku pomáhá tak snížit dopad na životní prostředí: Recyklovaný hliník vyžaduje ke své výrobě až o 90 % méně energie než primární hliník.

 • Nezapomeňte na recyklaci

  Ekologicky šetrné: Věděli jste, že naše nádobí na vaření je vyrobeno z nekonečně recyklovatelného materiálu? Recyklací nádobí na vaření pomáháte šetřit životní prostředí.

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě VŠE KROMĚ RUKOJETÍ A POKLIC  
Vhodné do myčky ANO, kromě rukojetí  
Název vnitřního povrchu TITANIUM 2X  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) Yes  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ dna ADVANCED INDUCTION TECHNOLOGY  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti ODNÍMATELNÁ  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Healthy cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Pokyny & manuál