ULTRABLEND  BL935E38
ULTRABLEND  BL935E38
ULTRABLEND  BL935E38
ULTRABLEND  BL935E38
ULTRABLEND  BL935E38
ULTRABLEND  BL935E38
ULTRABLEND  BL935E38

ULTRABLEND BL935E38

Ref: BL935E38

Uvolněte skutečnou sílu ovoce a zeleniny

Vysokorychlostní mixér Ultrablend nenabízí jen obyčejné promíchání: rozmělní vaše ingredience, uvolní více živin pro lepší biologickou dostupnost a získá pro vás skutečnou sílu ovoce a zeleniny. Se 6 noži technologie Tripl'Ax Pro® a s výkonným motorem zajistí mixér UltraBlend vždy neuvěřitelně jemné rozmixování surovin. Jeho 4 automatické programy a manuální ovládání navíc nabízí i nekonečnou škálu přípravy jídel podle nejrůznějších receptů. S vysokorychlostním mixérem UltraBlend získáte ještě více ze svého ovoce a zeleniny a ukážete svou super sílu.

Zobrazit více

Služby a záruky

  • 2-letá záruka v ceně
  • Zákaznický servis k dispozici
  • Výrobky opravitelné po dobu 10 let

Vysokorychlostní mixér, s nímž ukážete svou super sílu

Dosud jste ještě neochutnali ovoce a zeleninu, dosud jste používali běžný mixér. Nevěděli jste ale, že se živiny z ovoce a zeleniny uvolní lépe rozmělněním díky vysokorychlostnímu motoru v kombinaci s technologií Tripl'Ax® Pro otáčením rychlostí až 460 km/h, při které se rozmělní buněčné stěny vašich ingrediencí a uvolní se z nich to nejlepší. Ovoce a zelenina obsahují životně důležité živiny a vitamíny ve svých buňkách a také vlákninu, která je velmi prospěšná pro vaše mikrobiální prostředí, regulující veškerý váš zdravotní stav. Naše mixovací technologie uvolňuje více živin a zároveň je činí biologicky dostupnější pro vaše tělo, které je snadněji vstřebá. Budete se cítit mladší a s větší vitalitou odkryjete celý svůj potenciál! 6 nožů z nerezové oceli Ultrablend (o 33 % silnější a o 73 % delší*) pohání výkonný motor o příkonu 1 500 W, který zajistí dokonale jemné výsledky. Vysokorychlostní mixér UltraBlend má dost síly, aby zvládl nejrůznější druhy přípravy surovin. Jeho 4 automatické programy (Smoothie, Horká polévka (ohřev třením rychle rotujících nožů), Sorbet, Automatické čištění) a manuální ovládání nabízí nekonečnou škálu přípravy jídel podle nejrůznějších receptů. Vše doplňuje mimořádně odolná nerozbitná nádoba Tritan™ o objemu 2 l, pěchovadlo pro husté směsi a intuitivní digitální displej pro volbu času, rychlosti nebo programů. S vysokorychlostním mixérem UltraBlend získáte ještě více ze svého ovoce a zeleniny a ukážete svou super sílu.   *v porovnání s noži Tripl'Ax  

Výhody výrobku ULTRABLEND BL935E38

Technologie Tripl'Ax® Pro: Revoluční technologie nožů

6 nožů z nerezové oceli ve 3 různych úrovních zaručuje dokonalé mixování. Nenabízí jen obyčejné promíchání, ale rozmělní buněčné stěny vašich ingrediencí a uvolní z nich to nejlepší.

undefined

45 000 ot/min.*

 *45 000 otáček za minutu: 1,5 krát rychlejší než běžný mixér**Čepel nože je poháněna rychlostí vyšší než 460 km/h. **v porovnání s řadou Double-clic.   

undefined

4 automatické programy

4 automatické programy pro vytvoření nejrůznějších způsobů přípravy: Smoothie, horká polévka (ohřev třením rychle rotujících nožů), sorbet, automatické čištění.

undefined

Motor o příkonu 1 500 W s dlouhou životností

Výkonný a odolný, dokonalý pro přípravu lahodných domácích šťáv, polévek, omáček a mnoha dalších jídel.

undefined

Velkokapacitní nádoba Tritan™

Ultra odolná nádoba Tritan™ o objemu 2 l (pracovní kapacita), nezachycuje pachy.

undefined

Pěchovadlo

Mixujte a pěchujte i ty nejhutnější suroviny.

undefined

Intuitivní digitální displej

Další výhodou je odečítání zbývajícího času a aktuální rychlosti u automatických programů, ale rovněž, když chcete provést vlastní ruční volbu, upravenou dle svých požadavků.

undefined

Funkce

Main features

Náhradní díly, příslušenství a související služby

ČASTÉ DOTAZY