Snack Collection
Snack Collection
Snack Collection
Snack Collection
Snack Collection
Snack Collection
Snack Collection

Snack Collection

Ref: SW854D16

Zajistěte si vlastní gurmánské zážitky!

Snack Collection – 4 sady boxů – sendvičovač a vaflovač 

Máte raději tradiční nebo světovou kuchyni? V kterékoliv denní době se nechte svést sadou boxů a vychutnejte si nové kulinářské požitky!

Řada receptů pro vylepšení společných okamžiků! S přáteli, s rodinou, soukromou návštěvou nebo o samotě. Při přípravě snídaně, slavnostního jídla či pro originální gastronomický zážitek. 

Se 12 sadami boxů bude Snack Collection škádlit vaše chuťové pohárky!

Multifunkční sendvičovač a vaflovač, který se dodává se 4 sadami boxů (vafle, gril / opečené panini a jednohubky). Je důmyslný a mimořádně praktický, jeho odnímatelné a vyměnitelné plotny se snadno skladují v sadách boxů a kolekce se dokonale hodí k vašemu domovu. Snadno se čistí díky nepřilnavému povrchu a možnosti mytí ploten v myčce.

Zobrazit více
PFS_CZ_avec_COD.png

2 roky mezinárodní záruky

15 let opravitelnosti za přiměrenou cenu

30 dní na vrácení zboží

2-3 dny dodání

Sendvičovač a vaflovač: vytvořte si vlastní sbírku a vychutnejte si celou řadu pokrmů!

Máte raději tradiční nebo světovou kuchyni? V kteroukoli denní dobu se nechte svést sadou boxů (sendvičovač a vaflovač) a vychutnejte si nové kulinářské požitky! Nenechte si ujít sendvičovač a vaflovač Snack Collection a jeho kompletní sadu desek! Řada receptů pro vylepšení společných okamžiků! S přáteli, s rodinou, soukromou návštěvou nebo o samotě. Při přípravě snídaně, slavnostního jídla či pro originální gastronomický zážitek. Je důmyslný a mimořádně praktický, jeho odnímatelné a vyměnitelné desky se snadno skladují v sadách boxů a kolekce se dokonale hodí k vašemu domovu. Snadno se čistí díky nepřilnavému povrchu a možnosti mytí ploten v myčce.  

undefined

Funkce

Příslušenství

ČASTÉ DOTAZY