Selection, rychlovarná konvice, 6 nastavení teplot, displej s reálným časem
| Ref: KI871DE0
Selection, rychlovarná konvice, 6 nastavení teplot, displej s reálným časem
Cena 1 749,00 Kč
Na skladě
|Dodání 2 až 3 dní
Popis
Popis
Všechny vaše oblíbené nápoje ohřáté k dokonalosti
6 nastavení (od 40 °C do 100 °C) pro všestrannou konvici, která pokaždé zajistí dokonalé výsledky Displej teploty v reálném čase pro snadné sledování stavu ohřevu vody — s přesností na nejbližší stupeň Funkce 30minutového udržování teploty udrží horkou vodu pro každý další šálek Dvouvrstvá konstrukce s celonerezovým vnitřkem, která udržuje teplo, zatímco vnější strana zůstává chladná na dotek Automatické vypnutí, když voda dosáhne bodu varu nebo dojde — pro naprostý klid Vyjímatelný filtr na vodní kámen, který se snadno čistí, pro čistší vodu a lepší chuť čaje i kávy
Co je v krabici?
Co je v krabici?
Selection, rychlovarná konvice, 6 nastavení teplot, displej s reálným časem
- Rychlovarná konvice
Funkce
Zjistěte, co si lidé myslí?
Zasílá obchod Tefal Shop
Vaše výrobky lze expedovat ze dvou skladů:
Zasílá obchod Tefal e-shop
Zasílá obchod Tefal Obchod s příslušenstvím
Vezměte prosím na vědomí, že položky ze 2 skladů nelze kombinovat v jedné objednávce.
Protože vaše oblíbené nápoje si zaslouží, aby byly připraveny při správné teplotě, umožňuje Tefal Selection naprostou kontrolu. Tato výjimečná konvice nabízí 6 univerzálních teplot (od 40 °C do 100 °C) na displeji v reálném čase pro dokonalé výsledky při přípravě nejrůznějších nápojů a celou řadu praktických funkcí.
Výhody výrobku Selection, rychlovarná konvice, 6 nastavení teplot, displej s reálným časem
Optimálních výsledků pro každý nápoj dosáhnete přípravou při správné teplotě.
Zelený čaj: 70-80 °C zabraňuje hořkosti. Bílý čaj: 75-85 °C zachovává jemnou chuť. Čaj oolong: 80-90 °C vyrovnává bohatou a jemnou chuť. Černý čaj: 90-95 °C uvolňuje plnou chuť bez spálení. Nálevy: 90-100 °C plně uvolní chutě a blahodárné účinky ovoce, bylin nebo květů. Mletá káva: 90-95 °C zabraňuje hořkosti nebo nedostatečné extrakci.






