X-plorer S60 4v1 Allergy 6cm RR7447WH

Ref: RR7447WH

Prodejce : Tefal Shop

Nejtenčí robotický vysavač 4v1 s gyroskopickou navigaci*

 • Ultra tenký robotický vysavač, vysoký jen 6 cm, který se dostane všude
 • Chytrá navigace: Pokročilá technologie pro automatický úklid bez námahy
 • Úklid 4v1 pro dokonalé odstranění prachu, spolehlivé vysávání a vytírání mopem, vše v jednom
Objevte všechny funkce a vlastnosti

4 990,00 Kč

Na skladě

|Dodání 2 až 3 dní

 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zdarma pro objednávky nad 1000 CZK

 • undefined

  Vrácení zdarma do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-letá záruka v ceně
 • Zákaznický servis k dispozici
 • Výrobky opravitelné po dobu 15 let

Také k dispozici

Set robotů Tefal a Rowenta do kuchyně a na vysávání

5 980,00 Kč

Set robotů Tefal a Rowenta do kuchyně a na vysávání

Rowenta X-PLORER S60 Allergy 4v1: super tenký robotický vysavač s mopem pro všechny povrchy

Ukliďte svoji domácnost a zbavte se alergenů v prachu, aniž byste hnuli prstem, díky robotickému vysavači Rowenta X-PLORER S60 Allergy 4v1! Systém Aqua Force během vysávání rovnou i vytírá podlahu, takže nabízí opravdový efekt 2v1 a zajišťuje viditelně dokonalé výsledky. Jeho vysoce účinný filtr zachytí 99,9 % prachu, takže vám zajistí naprosté pohodlí. Super tenký robotický vysavač s výškou pouhých 6 cm projede dokonce i pod nízkým nábytkem a vysává prachové alergeny. Jeho metodický navigační systém Smart Exploration 4.0 pokryje celý váš dům s mimořádnou přesností a díky integrovanému gyroskopu se pohybuje logickou cestou. Vysoký sací výkon až 2 300 Pa nenechá na zemi ani smítko. Neuvěřitelně inteligentní robotický vysavač dokonale sleduje cestu vašich stěn díky nejnovějším bočním technologickým senzorům a díky geniální detekci koberců automaticky přizpůsobuje svou účinnost podle typu podlahy. Kromě toho je vysoce intuitivní a snadno se používá, takže si díky němu odpočine nejen vaše tělo, ale i vaše mysl! Po připojení k aplikaci můžete snadno naplánovat a nastavit úklid – kdykoli a odkudkoli. Je kompatibilní dokonce i s virtuálními asistenty s hlasovým ovládáním - Siri pro zařízení Apple, Amazon Alexa a Google Assistant, takže můžete úklid domácnosti kompletně svěřit technologiím! Robot zvládne až 1,5 cm vysoké prahy. Přesný gyroskopický navigační systém vytváří mapu již uklizeného prostoru vaši domácnosti. Můžete tak v reálném čase v aplikaci na svém telefonu sledovat, kde už robot uklidil.

Výhody výrobku X-plorer S60 4v1 Allergy 6cm RR7447WH

Dokonalá konstrukce pro boj proti alergenům v prachu

• Systém Aqua Force: při vysávání zároveň vytírá podlahu, takže ji zbaví i nejmenších nečistot. Skutečný efekt 2 v 1, který vám ušetří čas a zvládne toho více než kdy předtím! • Vysoce účinný filtr: zachytí 99,9 % prachu, takže vám zajistí naprosté pohodlí.

undefined

Nejtenčí robot, který funguje všude*

Při výšce pouhých 6 cm včetně koleček, projede i pod nízkým nábytkem a těžko přístupnými oblastmi, aby snadno zachytil prachové alergeny.

undefined

Zobrazení mapy úklidu v reálném čase

Plně propojené řešení, které se postará o úklid místo vás, s funkcí automatického spárování se speciální bezplatnou aplikací, ve které můžete kdykoli a odkudkoli naplánovat a nastavit úklid. Přístroj můžete propojit i se svým virtuálním asistentem, který zajistí hlasové ovládání a postará se vám o domácí práce!

undefined

Navigační systém Smart Exploration 4.0 pro optimální pokrytí prostoru

Jedinečná kombinace pro bezproblémový, doopravdy integrovaný inteligentní navigační systém: • gyroskopická technologie a infračervené senzory, které přesně pokryjí váš domov a pohybují se velmi logickou cestou • nejnovější technologie boční kamery s technologií TOF, která dokonale sleduje cestu kolem vašich stěn • důmyslná funkce detekce koberců pro rozeznání typu podlahy a automatické přizpůsobení sacího výkonu pro optimální účinnost

undefined

Trvanlivý a odolný výrobek

Vysoce výkonná lithium-iontová baterie poskytuje provozní dobu až 90 minut, s inteligentní technologií nabíjení, která vám umožní nabíjet jen tolik, kolik potřebujete, abyste se mohli vrátit k úklidu. Navíc odolný design, který je vyroben pro trvalý vysoký výkon. Záruka opravitelnosti 10 let.

undefined

3 režimy úklidu

Metodický: inteligentní gyroskopicky řízená navigace pro úplné pokrytí, které nevynechá žádné místo. Bodový: pohyb ve spirálách z počátečního bodu, perfektní pro úklid konkrétní oblasti. Sledování stěn: uklízí především podél zdí a podlahových lišt.

undefined

Viditelné výsledky v každém koutě

Dva boční kartáče dosáhnou do všech koutů.

undefined

S robotem Rowenta se domluvíte česky

Mobilní aplikace pro ovládání robotických vysavačů Rowenta je lokalizovaná do českého jazyka a rovněž příkazy pro hlasové ovládání prostřednictvím Siri na iPhonech je možné zadávat v češtině.

undefined

Vaše sada X-plorer S60 4v1 Allergy 6cm RR7447WH

 • Robotický vysavač X-PLORER Serie 60
 • Nádržka na vodu
 • 2 standardní mopy
 • Nástroj na čištění
undefined

Funkce

Účinnost čištění

Porovnat

Nástroj pro porovnání

X-plorer S60 4v1 Allergy 6cm RR7447WH

4 990,00 Kč

Na skladě

X-plorer S60 4v1 Allergy 6cm RR7447WH

X-Plorer S75s 4v1 Laser 2700 Pa RR8567WH

8 990,00 Kč

Na skladě

X-Plorer S75s 4v1 Laser 2700 Pa RR8567WH

Hlavní vlastnosti

Náhradní díly, příslušenství a související služby

ČASTÉ DOTAZY

*Ve srovnání s Top 15 nejprodávanějšími robotickými vysavači v Evropě, nezávislý panel dat 2019