Pro Express Control
Pro Express Control
Pro Express Control

Pro Express Control

Ref: GV8960E0

Rychlejší a efektivnější žehlení * pouhým dotykem

Vysokotlaký parní generátor GV8962E0

Navrženo pro náročné. Tefal Pro Express Total Plus je vysokotlaký parní generátor, který je vybaven technologií 3 nastavení, které vynalezl Tefal. "Jemné prádlo", "Normální", "Odolné". 3 nastavení ovládané jedním dotekem zaručí optimální kombinaci teploty a páry pro každý materiál.

  • 3 optimální kombinace (jemné/normální/džínovina) teploty a páry.

Zobrazit více

Služby a záruky

  • 2-letá záruka v ceně
  • Zákaznický servis k dispozici
  • Výrobky opravitelné po dobu 15 let

Extrémně rychlé a efektivní žehlení i na nejodolnějších tkaninách, automatické nastavení ideální kombinace teploty a páry pro každý typ textilie jedním dotykem

Tefal Auto Control Smart Technology s 3 přednastavenými programy nový patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc s dvakrát větší účinností* výrazně prodlužuje životnost patentovaná samočisticí deska Gliss Glide Protect Autoclean s Paladiem pro dlouhotrvající kluznost nová úzká špička pro snadné a přesné žehlení všech míst a detailů nastavení Eco šetří 20% energie** tlak páry 6,5 barů turbo pára až 430 g/min variabilní pára až 120 g/min rychlo-nahřívací parní generátor – za 2 minuty připraven k žehlení extra velká odnímatelná nádržka na vodu 1,6 l doplňování vody bez přerušení žehlení automatické vypínání po 8 min. bez použití lock systém pro snadné uchycení žehličky na generátoru a přenášení vertikální napařování pohodlné držadlo easycord systém pro snadnou manipulaci s přívodní šňůrou otevřená široká pata s protiskluzovými podložkami přívodní hadice na páru 1,8 m exkluzivní automatické navíjení el. šňůry bojler z nerezové oceli 0,9 l kontrolka připravenosti k provozu kontrolka prázdné nádržky kontrolka nutnosti odvápnění tlačítko vypnuto/zapnuto prostor pro uložení parní hadice délka elektrické šňůry 1,8 m příkon 2010-2400W   * Test proveden v nezávislé laboratoři: srovnání nasbíraných vápenatých usazenin běžným kolektorem a novým kolektorem 2. generace. ** Vs. maximální nastavení páry.

Výhody výrobku Pro Express Control

Výkonný

Přesně zacílená a koncentrovaná pára ve špičce

undefined

Jednoduchá a bezpeční manipulace

Jednoduše uzamknutelná žehlička k parnímu generátoru zajistí snadnou a bezpečnou přepravu.

undefined

Snadné skladování

Díky samočninnému navinutí napájecího kabelu je manipulace a uskladnění hračkou

undefined

Snadné a pohodlné

Díky vyjímatelné nádržce na vodu múžete vodu doplňovat kdykoli v průběhu žehlení

undefined

Funkce

VÝKON A PÁRA

Náhradní díly, příslušenství a související služby

ČASTÉ DOTAZY