PREMISS PP1060V0 černá

Ref: PP1060V0

Užijte si jednoduchost a pohodlí

Tefal Premiss: jednoduchá a pohodlná koupelnová váha
 
Tefal Premiss je vysoce kvalitní, praktická, kompaktní elektronická koupelnová váha. Úzký profil umožňuje snadné skladování a pohodlný skleněný povrch s nadčasovým designem se hodí do každé koupelny. Vyniká vysokou odolností a váživostí až do 150 kg.
Speciální druh písma 23 mm s dobrou čitelností i z větší vzdálenosti a automatické vypnutí/zapnutí pouze našlápnutím na platformu činí váhu velmi uživatelsky příjemnou. V balení jsou samozřejmě i baterie a váha je tak připravena okamžitě k použití.

Zobrazit více

Služby a záruky

  • 2-letá záruka v ceně
  • Zákaznický servis k dispozici

Koupelnová váha tefal premiss : sledujte svou váhu tím nejsnazším způsobem

Pohodlná a praktická, Tefal Premiss je perfektní elektronická koupelnová váha. Kontrolování údajů o změně váhy nikdy nebylo snazší díky pohodlnému skleněnému povrchu poskytujícímu dostatek místa pro nohy a snadno čitelnému LCD displeji. Tefal Premiss nabízí váživost až do 150 kg, ultratenké snadno skladovatelné provedení a design, který podtrhne krásu vaší koupelny. Našlápnutí na váhu ji automaticky aktivuje a po provedení vážení se sama váha po 5 vteřinách automaticky vypne. Balení obsahuje také lithiovou baterii pro okamžité použití váhy jakmile ji vybalíte z krabice. Tefal Premiss spojuje čisté jednoduché linie v dokonalém designu, který se hodí do každé koupelny.

Funkce

Technické specifikace

Náhradní díly, příslušenství a související služby

ČASTÉ DOTAZY