Pánev Tefal Ultimate G2680772 30 cm
Pánev Tefal Ultimate G2680772 30 cm
Pánev Tefal Ultimate G2680772 30 cm
Pánev Tefal Ultimate G2680772 30 cm
Pánev Tefal Ultimate G2680772 30 cm
Pánev Tefal Ultimate G2680772 30 cm

Pánev Tefal Ultimate G2680772 30 cm

Ref: G2680772

Prodejce : Tefal Shop

Vytvořeno pro dlouhodobé používaní

 • EXTRÉMNĚ ODOLNÝ POVRCH: Zajišťuje nepřilnavou funkci, která vydrží až třikrát déle než standardní povrch Tefal Titanium díky posílenému povrchu s titanovými částicemi
 • 100% BEZPEČNÝ NEPŘILNAVÝ POVRCH: 0% PFOA, 0% olova, 0% kadmia*
 • INDIKÁTOR VHODNÉ TEPLOTY NA VAŘENÍ: Nepřilnavá pánev obohacená o technologii Thermo-Signal™mění barvu při optimální teplotě určené k vaření - pro dokonalé smažení
Objevte všechny funkce a vlastnosti
 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zdarma pro objednávky nad 1000 CZK

 • undefined

  Vrácení zdarma do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-letá záruka v ceně
 • Zákaznický servis k dispozici

Pánev Tefal Ultimate: Výkon, který vydrží

Extrémní rozdíly v teplotě, hrubé náčiní, abrazivní čištění zas a znovu... Nádobí na vaření dostane v průběhu života zabrat. A proto značka Tefal použila veškeré své know-how a navrhla pánev, která bude mít mimořádně dlouhou životnost: Ultimate. Ať už jde o restovanou zeleninu, do křehka opečenou rybu nebo dokonale upravený steak, tato pánev je ideálně navržená pro široké spektrum výborných receptů. Její mimořádně odolný povrch Titanium je posílen titanovými částicemi a poskytuje tak nepřilnavou funkci, která vydrží až třikrát déle*. Pánev se může pochlubit nejnovější indukční inovací, Thermo-Fusion™+, která také zajišťuje rychlé a rovnoměrné vedení tepla pro rovnoměrně uvařené pokrmy. To vše je v kombinaci s technologií Thermo-Signal™, která indikuje ideální počínající teplotu pro dokonalé smažení a pokrmy plné chutí. Užijte si hodiny vaření bez obav z poškození nádobí s řadou Ultimate.  *V porovnání se standardním povrchem značky Tefal.

Výhody výrobku Pánev Tefal Ultimate G2680772 30 cm

Extrémně odolný povrch

Nový povrch značky Tefal je navržen pro dlouhou výdrž a zajišťuje nepřilnavou funkci, která vydrží až třikrát déle než standardní povrch Tefal Titanium díky posílenému povrchu s titanovými částicemi. 

undefined

100% bezpečný nepřilnavý povrch

0% PFOA, 0% olova, 0% kadmia*

* Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo, neobsahuje kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd. Žádné uvolňování látek na úrovni 0,005 mg/kg.

undefined

THERMO-SIGNAL™

Technologie THERMO-SIGNAL™ indikuje ideální teplotu pro začátek vaření a zaručuje tak dokonalou texturu, barvu a chuť pro lahodné pokrmy plné chuti každý den.

undefined

THERMO-FUSION™+

Díky extra - velké ploše v kombinaci se silným dnem zaručuje Thermo-Fusion™+ rychlý ohřev a rovnoměrné vedení tepla v pánvi , pro rovnoměrně uvařený pokrm připravený k dokonalosti.

 

undefined

Ideální pro mnoho různých receptů

Ideální tvar pro opečený steak, křehkého lososa, restovanou zeleninu a mnoho dalších lahodných receptů.

undefined

Naprostá kompatibilita

Kompatibilní se všemi typy sporáků, včetně indukce (plynový, elektrický, keramický, indukční), pro všestranné použití.

undefined

Vysoce efektivní nepřilnavý povrch

Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran pro snadné čištění a praktické vaření.

undefined

Vyrobeno ve Francii

Navrženo a vyrobeno ve Francii s využitím špičkové řemeslné dovednosti a odbornosti

undefined

Tefal: Světová jednička v kuchyňském nádobí*

Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

undefined

ČASTÉ DOTAZY