FRESHBOOST BL181D31
FRESHBOOST BL181D31
FRESHBOOST BL181D31
FRESHBOOST BL181D31
FRESHBOOST BL181D31
FRESHBOOST BL181D31

FRESHBOOST BL181D31

Ref: BL181D31

Vzduch venku, to dobré uvnitř

 

Technologie Tefal Nutrikeep™, která je součástí Smoothie vakuových mixérů FreshBoost, vzduch doslova vysaje z nádoby a zlepší tak kvalitu mixovaných potravin.

 

Jelikož vzduch způsobuje přirozenou oxidaci, měli bychom jeho působení vyloučit. Když ovoce a zelenina začnou ztrácet barvu, je to známka toho, že přicházejí o chuť a zdravé živiny.

 

Zobrazit více
PFS_CZ_avec_COD.png

2 roky mezinárodní záruky

15 let opravitelnosti za přiměrenou cenu

30 dní na vrácení zboží

2-3 dny dodání

OSOBNÍ VAKUOVÝ SMOOTHIE MIXÉR FRESHBOOST

  Když začne jablko nebo avokádo po oloupání tmavnout, začne ztrácet své kouzlo. Navíc tmavnutím vysílá signál o ztrátě živin. Smoothie vakuový mixér FreshBoost všechny živiny zachovává díky antioxidační technologii: Nutrikeep™. S touto technologií je vzduch doslova vysátý z nádoby a tím se eliminují příčiny narušení potravin. Nádoba Smoothie vakuového mixéru FreshBoost funguje jako stabilizované prostředí, ve kterém jsou veškeré kvality ovoce a zeleniny bezpečně uchovány, aniž by došlo k jejich narušení. Smoothie vakuový mixér FreshBoost zachovává až 3× více antioxidačního účinku ovoce a zeleniny, více chuti a více svěžích barev*.   Se smoothie vakuovým mixérem FreshBoost můžete zvenku vidět co se děje uvnitř: vaše smoothie bude prostě lákavější a bude chutnat ještě zdravěji. Tento pocit je ještě vylepšen homogenní strukturou smoothie, kterou FreshBoost umožňuje připravit. A co se týče chuti, FreshBoost jako vždy zachovává intenzitu původního aroma ovoce nebo čerstvé zeleniny. Díky nádobám na cesty 2 x 600 ml je smoothie vakuový mixér FreshBoost vyroben pro snadné přenášení a může s vámi být kdekoliv: když běháte, při obědě nebo v kanceláři.  

Příslušenství

ČASTÉ DOTAZY