Easy Soup
Easy Soup
Easy Soup
Easy Soup
Easy Soup
Easy Soup
Easy Soup

Easy Soup

Ref: BL841138

Příprava polévek nebyla nikdy jednodušší!

Užitečný pomocník do každé kuchyně – šetří čas i peníze, za zlomek času vykouzlí teplou či studenou polévku, přesnídávku, lahodné smoothie či dezert. Jediný přístroj, který pokrm uvaří, rozmixuje a udrží teplý po 40 minut.

Zobrazit více

Služby a záruky

  • 2-letá záruka v ceně
  • Zákaznický servis k dispozici
  • Výrobky opravitelné po dobu 10 let

Nejjednodušší způsob přípravy chutných čerstvých polévek doma

Polévkovač Easy Soup od Tefalu představuje nejjednodušší způsob přípravy chutných čerstvých polévek doma, který vás zbaví stresu z přípravy lahodné a zdravé domácí polévky v pohodlí vaší vlastní kuchyně. Polévkovač Easy Soup je vybaven čtyřmi automatickými programy přípravy pokrmů: krémová polévka, polévka s kousky, kompot a smoothie. Takže není skvělý pouze na polévky, ale také na dezerty a smoothie. Polévkovač Easy Soup má velký a snadno použitelný displej, takže jediné, co musíte udělat, je přidat do něj ingredience a ponechat jej udělat všechnu těžkou práci za vás. Stačí stisknout pouze dvě tlačítka pro spuštění postupu vaření a polévkovač Easy Soup vaše ingredience nejen umixuje, ale také je uvaří. Až uslyšíte pípnutí, budete vědět, že je pokrm hotov. Polévkovač Easy Soup má však dvojitou izolaci, a tak vaše jídlo zůstane horké, pokud nebudete zrovna v místnosti při dokončení vaření. Polévkovač zahrnuje také doplňkovou funkci udržení teplého jídla s optimální teplotou pro servírování po dobu 40 minut a program pro snadné čištění, které je ještě snadnější! Jeho stylové a kompaktní provedení nezabere příliš místa na desce kuchyňského pultu a také se snadno uchovává, když se nepoužívá. A dodává se s kuchařkou pro případ, že se potřebujete inspirovat.

Výhody výrobku Easy Soup

 5 automatických programů

 Šetřete svůj čas v kuchyni! Polévkovač Easy soup používejte k mixování a vaření lahodných domácích polévek. Snadno a rychle, vaše jídlo na dva doteky.

undefined

Zvolený program na dvě stisknutí!

Velmi snadné používání díky intuitivnímu rozhraní. Stačí 2 stisknutí a vše je připraveno.

undefined

 4 programy přípravy pokrmů

 4 automatické programy přípravy pokrmů, od 4 do 25 minut, pro přípravu krémové polévky, polévky s kousky, kompotu a studené kuchyně.

undefined

 Program pro snadné čištění

Po skončení přípravy pokrmů můžete využít speciální program automatického čištění. Pro vaše pohodlí.

undefined

 Funkce udržování teploty

 Na konci programu udrží polévkovač Easy soup připravenou polévku teplou po dobu 40 minut!

undefined

 Dvojitá izolace stěny

Pro maximální bezpečnost je Easy Soup vybaven dvojitou izolací stěny.

undefined

Kniha s recepty

 Součástí je i kniha s 30 recepty, které vám poradí s přípravou zimních i letních polévek, lahodných kompotů a smoothie a chutných dezertů

undefined

Funkce

ČASTÉ DOTAZY