Cook4me+ CY851130
Cook4me+ CY851130
Cook4me+ CY851130
Cook4me+ CY851130
Cook4me+ CY851130
Cook4me+ CY851130
Cook4me+ CY851130
Cook4me+ CY851130

Cook4me+ CY851130

Ref: CY851130

Objevte rychlejší a nápaditější způsob vaření

Multifunkční hrnec Cook4me+ od Tefalu je skvělý pomocník pro celu rodinu. Najdete v něm 150 zabudovaných receptů v češtině, pro rychlou a snadnou přípravu každodenních jídel. V tomto chytrém multifunkčním hrnci uvaří 120 receptů pod 15 minut nejen kuchař profesionál, ale i kuchař začátečník. Tento elektrický hrnec má snadné ovládání díky displeji a dvěma tlačítkům. Tento elektrický tlakový hrnec hravě nahradí rýžovar či parní hrnec.  Největší výhodou je, že v něm vaříte podle: 150 receptů, vaříte podle výběru ingrediencí, které máte právě v lednici, můžete vařit podle uložených oblíbených jídel, vaříte podle vlastního (manuálního) nastavení. Chytrý multifunkční hrnec Cook4me+ má 6 možností nastavení vaření: Displej Vás bude navádět díky čtyřem užitečným funkcím v menu:

  • Ingredience
  • Recepty
  • Vlastní nastavení
  • Oblíbené

Multifunkční tlakový hrnec Cook4me+ má 150 předprogramovaných receptů a šest možností nastavení vaření: vaření v páře, tlakové vaření, vaření s 3 úrovněmi teploty - vaření při nízké teplotě, mírný var, opékání.  Elektrický tlakový hrnec Cook4me+ je dokonalý pomocník pro vaření rychlých a snadných jídel. Jednoduše si vyberete, kliknete a postupujete krok za krokem. Je dokonalý pomocník pro vaření rychlých a snadných jídel. Jednoduše si vyberte, klikněte a postupujte krok za krokem.

Zobrazit více

Služby a záruky

  • 2-letá záruka v ceně
  • Zákaznický servis k dispozici
  • Výrobky opravitelné po dobu 15 let

Inteligentní multifunkční hrnec Cook4me+ vás provede každodenní přípravou jídel, rychle a snadno!

S chytrým multifunkčním hrncem Cook4me+ si užijte svého osobního asistenta v kuchyni. Krok za krokem vás rychle provede dokonale připravenými jídly. Má čtyři menu, díky kterým vás provede krok za krokem, rychle a snadno dokonale připravenými jídly: Vaření podle ingrediencí: Chcete-li vařit podle konkrétních surovin, jednoduše ji vyberte na digitální obrazovce, klikněte a Cook4me+ ji pro vás uvaří. Vaření podle receptů: Cook4me+ má 150 receptů v češtině na slané a sladké recepty a provede vás krok za krokem přípravou lahodných jídel až pro 6 osob. Vaření podle manuálního nastavení: Uvařte si svůj vlastní recept díky možnosti různého nastavení vaření. Není třeba nic sledovat. Hrnec zůstává bezpečný a jídlo udrží teplé, dokud nepřijde čas ho sníst! Oblíbená jídla: Vaše oblíbená jídla jsou rychle na dosah.

Funkce

Hlavní benefity

Náhradní díly, příslušenství a související služby

ČASTÉ DOTAZY