BLENDFORCE GLASS  BL313A38
BLENDFORCE GLASS  BL313A38
BLENDFORCE GLASS  BL313A38

BLENDFORCE GLASS BL313A38

Ref: BL313A38

Snadno nasadíte, snadno se používá, snadno si ho oblíbíte

Blendforce, dokonalý mixér!

Vyzkoušejte stolní mixér Blendforce a jeho inovativní technologii Tripl'Ax se 6 čepelemi z nerezové oceli a 3 druhy sekání pro dokonalý výsledek s nejrůznějšími surovinami.

Je šikovný a praktický a díky důmyslnému systému Secure Lock snadno poznáte, kdy je nádoba nasazená do správné polohy - uslyšíte cvaknutí a uvidíte barevný kód: zelená značí správnou polohu, červená naopak!

Možnost volby mezi 2 rychlostmi umožňuje použít libovolné suroviny. Mixér se také snadno myje - nádobu i odnímatelné nerezové čepele můžete vložit do myčky na nádobí. Při výkonu 500 W je mixér dostatečně silný, aby si s prací poradil během okamžiku.

Tento stolní mixér je navíc díky příslušenství na sekání a strouhání víceúčelový. 

 

Zobrazit více
PFS_CZ_avec_COD.png

2 roky mezinárodní záruky

15 let opravitelnosti za přiměrenou cenu

30 dní na vrácení zboží

2-3 dny dodání

Blendforce Tripl'Ax: dokonalý stolní mixér

S dokonalým stolním mixérem Blendforce budete s inovativní technologií Tripl'Ax se 6 ocelovými noži a 3 druhy sekání dosahovat vždy skvělých výsledků, a to velmi rychle a bez ohledu na to, jaké suroviny použijete. Díky jedinečnému bezpečnostnímu systému Secure Lock můžete být zcela bez obav: vždy budete vědět, jestli je nádoba přesně na svém místě - uslyšíte cvaknutí a povede vás i velmi srozumitelný barevný kód (zelená - nádoba je na svém místě, červená - pozor není!). I mytí je snadné: vysoce kvalitní skleněnou nádobu i snímatelné nože z nerezové oceli můžete mýt v myčce. Snadné užívání stolního mixéru Blendforce Faciclic s nádobou o celkovém objemu 1,75 litru a s praktickou odměrkou si zamilujete! Díky příslušenství pro sekání a strouhání je navíc tento stolní mixér víceúčelový. Během pár sekund nakrájíte cibuli, česnek a bylinky. Dokonale se hodí na mletí koření, oříšku a obilných zrn. Elegantní mixér se bude vyjímat na každé pracovní ploše. Nezabere mnoho místa, přesto se může pochlubit skleněnou nádobou o velkorysém objemu 1,75 litru, v níž si můžete připravit množství surovin přesně podle svých potřeb.

Příslušenství

ČASTÉ DOTAZY