Sada pánví Tefal Ingenio Easy Cook & Clean L1549013 3 ks

Ref: L1549013

Prodejce : Tefal Shop

Nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření

 • ZJEDNODUŠTE SVÉ VAŘENÍ: Přesouvejte nádobí na vaření z plotny do trouby a uložte zbytky do chladničky* díky systému odnímatelné rukojeti, který poskytuje výjimečnou praktičnost pro každý den. Zjednodušte své vaření s Ingenio!
 • CO JE SOUČÁSTÍ BALENÍ: Trojdílná sada: pánve 22/26 cm + 1 odnímatelná rukojeť
 • PROSTOROVÁ ÚSPORNOST: Díky prostorově úspornému, stohovatelnému designu se nádobí na vaření Ingenio prakticky vejde do kredencí, skříněk a polic
Objevte všechny funkce a vlastnosti

1 390,00 Kč

Na skladě

|Dodání 2 až 3 dní

 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zdarma pro objednávky nad 1000 CZK

 • undefined

  Vrácení zdarma do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-letá záruka v ceně
 • Zákaznický servis k dispozici

Nádobí na vaření Ingenio Easy Cook and Clean: 100% snadné čištění

Nádobí Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky díky praktické odnímatelné rukojeti, která je víc než pouhou vychytávkou: 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Stohovatelné nádobí Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Nová sada nádobí Ingenio Easy Cook & Clean dosahuje výborných výsledků bez námahy. Objevte nádobí na vaření s nepřilnavým povrchem uvnitř i vně pro snadné a bezstarostné čištění, které už nemůže být jednodušší. Vysoce kvalitní povrch Titanium má vysokou odolnost, zatímco dno s funkcí rozptýlení tepla zajišťuje optimální vedení tepla pro rovnoměrně uvařené jídlo. Ať už se jedná o každodenní pokrmy připravené od píky, nebo víkendové oblíbené pokrmy pro celou rodinu, při lahodném domácím vaření neplatí žádné zkratky. Značka Tefal nabízí nádobí na vaření, které urychlí proces čištění, takže získáte více času na to, co je opravdu důležité.

Výhody výrobku Sada pánví Tefal Ingenio Easy Cook & Clean L1549013 3 ks

Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

undefined

Odolná odnímatelná rukojeť

Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

undefined

Bezpečný nepřilnavý povrch

V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

undefined

Nepřilnavý povrch Titanium

Vysoce kvalitní povrch značky Tefal s titanovou složkou se vyznačuje vynikající nepřilnavostí a zajišťuje snadné mytí a vaření, které zachová živiny a chuť surovin.

undefined

Technologie Thermo-Signal™

Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Signal™ se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

undefined

100% snadné čištění vnitřní i vnější strany

Objevte možnost rychlého úklidu díky produktu s plně potaženým povrchem: uvnitř, navenek i ochrana před plameny pro snadné a rychlé čištění.

undefined

Dno s funkcí rozptýlení tepla

Dno s funkcí rovnoměrného rozptýlení tepla po povrchu pánve pro jedinečně rovnoměrné výsledky vaření.

undefined

Kompatibilita s varnými deskami

Plně kompatibilní se všemi varnými deskami - plyn, elektřina a keramika - s výjimkou indukce

undefined

Vyrobeno ve Francii

Navrženo a vyrobeno kompletně ve Francii při dodržení nekompromisních standardů kvality, které zajišťují nejlepší řemeslného zpracování a odbornost.

undefined

Světová jednička v kuchyňském nádobí*

Značka Tefal usiluje o zajištění dokonalých výsledků vaření - o důvod víc, proč volit Tefal! [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.]

undefined

Energeticky úsporné vaření

Ekologicky šetrné: Pokročilá technologie Thermo-Signal® značí přesnou počáteční teplotu pro dokonalé smažení a zabraňuje tak plýtvání energií, ke kterému dochází při příliš dlouhém rozehřívání nádobí na vaření.

undefined

Vaření šetrné vůči životnímu prostředí:

Ekologicky šetrné: Řada Tefal vám umožňuje vařit bez přidaného tuku. To je dobré nejen pro vaše zdraví, ale také pro životní prostředí. Omezení spotřeby živočišného proteinu je klíčové k snížení našeho dopadu na životní prostředí. Týká se to mimo jiné mléčných produktů, jako je máslo.

undefined

Funkce

Porovnat

Nástroj pro porovnání

Sada pánví Tefal Ingenio Easy Cook & Clean L1549013 3 ks

1 390,00 Kč

Na skladě

Sada pánví Tefal Ingenio Easy Cook & Clean L1549013 3 ks

Sada nádobí Tefal Ingenio Unlimited L7639032 3 ks

2 190,00 Kč

Na skladě

Sada nádobí Tefal Ingenio Unlimited L7639032 3 ks

Sada pánví Tefal Ingenio Natural Force L3969102 3 ks

2 390,00 Kč

Na skladě

Sada pánví Tefal Ingenio Natural Force L3969102 3 ks

Sada nádobí Tefal Ingenio Emotion L897S374 3 ks

1 890,00 Kč

Není k dispozici

Sada nádobí Tefal Ingenio Emotion L897S374 3 ks

Sada pánví Tefal Ingenio Easy Cook & Clean L1539153 3 ks

1 690,00 Kč

Na skladě

Sada pánví Tefal Ingenio Easy Cook & Clean L1539153 3 ks

Hlavní vlastnosti

Náhradní díly, příslušenství a související služby

ČASTÉ DOTAZY

** Podle interních testů.

*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil.

**** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.