Náhradní díly a příslušenství Rukojeť Ingenio Black Tefal L9863153 - Tefal

Rukojeť Ingenio Black Tefal L9863153
Ingenio, zjednodušte své vaření!
  • Hledáte způsob, jak zjednodušit domácí vaření? Ingenio je vše, co potřebujete. Odnímatelná rukojeť pro hrnce a pánve k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Ingenio: Zjednodušte své vaření!
  • ZJEDNODUŠTE SVÉ VAŘENÍ: Přesouvejte nádobí na vaření z plotny do trouby a uložte zbytky do chladničky* díky systému odnímatelné rukojeti, který poskytuje výjimečnou praktičnost pro každý den. Zjednodušte své vaření s Ingenio!
  • PROSTOROVÁ ÚSPORNOST: Díky prostorově úspornému, stohovatelnému designu se nádobí na vaření Ingenio prakticky vejde do kredencí, skříněk a polic.
  • 3BODOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM UVNITŘ RUKOJETI: Patentovaná odnímatelná rukojeť Ingenio se 3bodovým upevňovacím systémem uvnitř rukojeti přináší větší bezpečnost a vaření bez starostí.
  • UDRŽÍ AŽ 10 KG: Bezpečná konstrukce rukojeti Ingenio, která udrží až 10 kg, obstojí i při nejnáročnějším využívání.
  • 10LETÁ ZÁRUKA: Robustní a odolná rukojeť Ingenio se dodává se zárukou 10 let.
  • ODBORNOST V OBLASTI ODNÍMATELNÝCH RUKOJETÍ: Řada Tefal Ingenio, nesporná špička v oblasti technologie odnímatelné rukojeti, se již déle než 20 let nechává při inovacích vést spokojeností zákazníků a bezpečností. A jelikož lze kvalitu a bezpečnost výrobků zaručit jen tehdy, když jdou ruku v ruce, nádobí Tefal Ingenio nelze používat s žádnou jinou rukojetí dostupnou na trhu.

Referenční číslo : L9863153

Vlastnosti
Produktová skupina ODNÍMATELNÁ RUKOJEŤ  
Materiál Bakelit  
Vhodné pro použití v troubě NE  
Vhodné do myčky NE  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) NE  
Typ rukojeti ODNÍMATELNÁ  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes