TEFAL TURBOMIX RELIFT HB12A138

TURBOMIX RELIFT HB12A138 Lahodné recepty jedním dotykem!
Tyčový mixér Tefal Turbomix byl navržen, aby splňoval požadavky všech Vašich potřeb mixování. S výkonem 350 W pro výsledky bez námahy. Tento ponorný mixér, který se snadno používá, má ovládání s jednou rychlostí pro optimální mixování různých surovin pouhým stisknutím tlačítka. Díky trvanlivým čepelím ZELKROM zajišťuje dlouhodobý výkon.

Referenční číslo: HB12A138

Tefal Turbomix: tyčový mixér se snadným použitím

Tyčový mixér Tefal Turbomix byl navržen k usnadnění vaření lahodných jídel na každý den a přináší tak rychlé výsledky s úplnou lehkostí. Tento ponorný mixér má ovládání s jednou rychlostí, které nemůže být snazší. Díky němu získáte optimální výsledky u různých receptů a surovin pouhým stisknutím tlačítka. Výkon 350 W urychluje a usnadňuje mixování a čepele ZELKROM zajišťují maximální trvanlivost den po dni. Výkonnost odpovídá praktickým funkcím – se snadným mytím v myčce odnímatelných částí a ergonomickému držadlu se strukturovaným úchopem pro maximální pohodlí. Navíc má tento dokonalý tyčový mixér ochranu proti rozstřiku surovin. Mixování bez nepořádku tak usnadňuje vaření každý den.
Základní prvky
 • Rychlé výsledky mixování

  Výkon 350 W přichází společně se dvěma trvanlivými čepelemi a přináší rychlé výsledky při přípravě Vašich oblíbených receptů. Zajišťuje optimální mixování široké škály surovin.

 • Snadné ovládání jedním tlačítkem

  Jedna univerzální rychlost pro snadnější použití přináší bezstarostné výsledky mixování na dosah Vaší ruky pouhým stisknutím tlačítka.

 • Snadné čištění

  Odnímatelné části, které lze mýt v myčce pro čištění bez námahy, které přináší úroveň pohodlí ideální pro každodenní použití.

 • Trvanlivé čepele ZELKROM

  Vysoce kvalitní čepele ZELKROM, které vydrží, zajišťují dlouhodobý výkon.

 • Ergonomický design

  Ergonomické držadlo se strukturovaným úchopem zajišťuje pohodlné použití.

 • Chytré funkce

  Ochrana proti rozstřiku surovin zachová Vaši kuchyň bez nečistot pro maximální pohodlí.

Recepty
Vlastnosti
Odnímatelný nástavec    
Nádoba    
Objem kádinky (ml) 800.0  ml
Vhodné do myčky    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Chcete-li předejít stříkání, zastrčte rameno mixéru napůl do zpracovávaných surovin a stiskněte tlačítko Start. Na konci přípravy vždy zařízení zastavte, než vytáhnete rameno mixéru nahoru.
Rameno mixéru nepoužívejte v pánvi či hrnci na plotně nebo ke krájení skořápkových plodů (mandle, lískové ořechy apod.), syrového masa* nebo kostek ledu*. Rovněž ho nezapínejte v prázdné nádobě.
První rychlost je praktická na začátku mixování, protože je pomalá a nezpůsobuje stříkání. V závislosti na způsobu přípravy postupně zvyšujte rychlost.
Ne. Zařízení před výměnou příslušenství vždy odpojte ze zásuvky.
Všechny části a příslušenství vašeho mixéru můžete mýt v myčce, s výjimkou jednotky motoru a pohonu, které můžete otřít vlhkou houbičkou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.