TEFAL TURBOMIX HB121838

TURBOMIX HB121838 Lahodné recepty jedním dotykem!

Tyčový mixér Tefal Turbomix byl navržen tak, aby splňoval požadavky všech Vašich potřeb mixování. S výkonem 350 W pro výsledky bez námahy. Tento ponorný mixér, který se snadno používá, má ovládání s jednou rychlostí pro optimální mixování různých surovin pouhým stisknutím tlačítka. Díky trvanlivým čepelím ZELKROM zajišťuje dlouhodobý výkon.

Referenční číslo: HB121838

Tefal Turbomix: tyčový mixér se snadným použitím

Tyčový mixér Tefal Turbomix byl navržen k usnadnění vaření lahodných jídel na každý den a přináší tak rychlé výsledky s úplnou lehkostí. Tento ponorný mixér má ovládání s jednou rychlostí, které nemůže být snazší. Díky němu získáte optimální výsledky u různých receptů a surovin pouhým stisknutím tlačítka. Výkon 350 W urychluje a usnadňuje mixování a čepele ZELKROM zajišťují maximální trvanlivost den po dni. Výkonnost odpovídá praktickým funkcím – se snadným mytím v myčce odnímatelných částí a ergonomickému držadlu se strukturovaným úchopem pro maximální pohodlí. Navíc má tento dokonalý tyčový mixér ochranu proti rozstřiku surovin. Mixování bez nepořádku tak usnadňuje vaření každý den.
Základní prvky
 • Rychlé výsledky mixování

  Výkon 350 W přichází společně se dvěma trvanlivými čepelemi a přináší rychlé výsledky při přípravě Vašich oblíbených receptů. Zajišťuje optimální mixování široké škály surovin.

 • Snadné ovládání jedním tlačítkem

  Jedna univerzální rychlost pro snadnější použití přináší bezstarostné výsledky mixování na dosah Vaší ruky pouhým stisknutím tlačítka.

 • Snadné čištění

  Odnímatelné části, které lze mýt v myčce pro čištění bez námahy, které přináší úroveň pohodlí ideální pro každodenní použití.

 • Trvanlivé čepele ZELKROM

  Vysoce kvalitní čepele ZELKROM, které vydrží, zajišťují dlouhodobý výkon.

 • Ergonomický design

  Ergonomické držadlo se strukturovaným úchopem zajišťuje pohodlné použití.

 • Chytré funkce

  Ochrana proti rozstřiku surovin zachová Vaši kuchyň bez nečistot pro maximální pohodlí.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Materiál nástavce Nerezová ocel  
Odnímatelný nástavec    
Nádoba    
Objem kádinky (ml) 800.0  ml
Vhodné do myčky    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Chcete-li předejít stříkání, zastrčte rameno mixéru napůl do zpracovávaných surovin a stiskněte tlačítko Start. Na konci přípravy vždy zařízení zastavte, než vytáhnete rameno mixéru nahoru.
Rameno mixéru nepoužívejte v pánvi či hrnci na plotně nebo ke krájení skořápkových plodů (mandle, lískové ořechy apod.), syrového masa* nebo kostek ledu*. Rovněž ho nezapínejte v prázdné nádobě.
První rychlost je praktická na začátku mixování, protože je pomalá a nezpůsobuje stříkání. V závislosti na způsobu přípravy postupně zvyšujte rychlost.
Ne. Zařízení před výměnou příslušenství vždy odpojte ze zásuvky.
Všechny části a příslušenství vašeho mixéru můžete mýt v myčce, s výjimkou jednotky motoru a pohonu, které můžete otřít vlhkou houbičkou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.