TEFAL Quickchef Quartzite 4in1

Quickchef Quartzite 4in1

With the Quickchef handblender by Tefal, enjoy optimum power with none of the effort. Its exclusive Powelix Technology combined with a powerful 1000 W motor ensures high-performance blending and incredibly smooth results on even the hardest ingredients - time after time. Easily prepare a range of dishes and stay in total control with 20 non-stop adjustable speeds and an intuitive, easy-to-use dial. Plus, an anti-splash guard and non-slip handle provide total comfort of use, along with dishwasher-safe parts for easy clean-up.

Referenční číslo: HB65KD38

Quickchef handblender: Powerful blending in the palm of your hand

*compared to our own classic 2 blades technology

Základní prvky
  • With Powelix Blade Technology, benefit from incredible smoothness, creamy texture and effortless blending on even the hardest ingredients! Enjoy outstanding performance up to 30% faster* for perfect results right at your fingertips.

     

Vlastnosti
Pulzní funkce    
Odnímatelný nástavec    
Nádoba    
Vhodné do myčky    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Chcete-li předejít stříkání, zastrčte rameno mixéru napůl do zpracovávaných surovin a stiskněte tlačítko Start. Na konci přípravy vždy zařízení zastavte, než vytáhnete rameno mixéru nahoru.
Rameno mixéru nepoužívejte v pánvi či hrnci na plotně nebo ke krájení skořápkových plodů (mandle, lískové ořechy apod.), syrového masa* nebo kostek ledu*. Rovněž ho nezapínejte v prázdné nádobě.
První rychlost je praktická na začátku mixování, protože je pomalá a nezpůsobuje stříkání. V závislosti na způsobu přípravy postupně zvyšujte rychlost.
Ne. Zařízení před výměnou příslušenství vždy odpojte ze zásuvky.
Všechny části a příslušenství vašeho mixéru můžete mýt v myčce, s výjimkou jednotky motoru a pohonu, které můžete otřít vlhkou houbičkou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.