TEFAL OPTITOUCH 2 ACC HB833138

OPTITOUCH 2 ACC HB833138 S lehkostí kontrolujte a obměňujte konzistenci mixovaných pokrmů

Optimální kontrola konzistence Díky 16 rychlostem a unikátní technologii čepelí přináší Optitouch veškeré možnosti mixování: řídké nebo husté mixované polévky, ovocné směsi, smoothie… Ve vysoce ergonomickém provedení z kvalitních materiálů nabízí Optitouch veškerý komfort a výkon, který potřebujete.

Optimální konzistence s funkcí Optitouch

Tyčový mixér Optitouch zajišťuje právě takovou konzistenci mixované suroviny, jakou potřebujete: polévky krémové i s chutnými kousky, ovocné směsi a smoothie, výsledky jsou vždy dokonalé. Díky svým 16 rychlostem a unikátní patentované technologii ActivFlow, která využívá 4 velkých čepelí z nerezové oceli (2 rovných a 2 zahnutých), nabízí Optitouch výjimečné mixování. Všechny funkce doplňuje příkon 600 W, ochrana proti vystříknutí a rukojeť s měkčeným povrchem pro optimální komfort při použití. Sada obsahuje i minisekáček o objemu 500 ml a šlehací metlu pro nekonečné možnosti použití.
Základní prvky
 • Optimální kontrola konzistence

  16 rychlostí vám umožní přípravu krémovitých směsí nebo směsí s chutnými kousky

 • Technologie ActivFlow

  Skutečně žádné zbylé kousky: 2 rovné vnitřní čepele pro extrémně výkonné mixování, 2 zahnuté vnější čepele pro optimální zachycení surovin.

 • Ochrana proti vystříknutí

  Nabízí veškerý potřebný komfort pro vaření.

 • Ergonomická rukojeť s měkčeným povrchem

  Měkčený povrch pro pohodlnější použití. Ergonomická rukojeť.

 • Výkonný motor o příkonu 600 W s dlouhou životností

  Dostatečný výkon pro přípravu všech vašich pokrmů

 • Minisekáček

  Objem 500 ml, s neklouzavým podstavcem

 • Šlehací metla

  Šlehací metla na přípravu omáček

 • Odměrka 800 ml

Vlastnosti
Záruka 2 ROKY  
Pulzní funkce    
Technologie ActivFlow    
Funkce Turbo    
Materiál nástavce Nerezová ocel  
Odnímatelný nástavec    
Nádoba    
Sekáčky    
Metla    
Snadné ovládání    
Vhodné do myčky    

Pokyny & manuál
Časté otázky
Chcete-li předejít stříkání, zastrčte rameno mixéru napůl do zpracovávaných surovin a stiskněte tlačítko Start. Na konci přípravy vždy zařízení zastavte, než vytáhnete rameno mixéru nahoru.
Rameno mixéru nepoužívejte v pánvi či hrnci na plotně nebo ke krájení skořápkových plodů (mandle, lískové ořechy apod.), syrového masa* nebo kostek ledu*. Rovněž ho nezapínejte v prázdné nádobě.
První rychlost je praktická na začátku mixování, protože je pomalá a nezpůsobuje stříkání. V závislosti na způsobu přípravy postupně zvyšujte rychlost.
Ne. Zařízení před výměnou příslušenství vždy odpojte ze zásuvky.
Všechny části a příslušenství vašeho mixéru můžete mýt v myčce, s výjimkou jednotky motoru a pohonu, které můžete otřít vlhkou houbičkou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.