TEFAL INFINY FORCE HB944138

INFINY FORCE HB944138 Poskytuje nespočet možností

Výjimečný výkon a maximální přesnost, takový je tyčový mixérTefal InfinyForce. Technologie Powelix Life nabízí vysoce výkonné nože s titanovým povrchem pro dokonalé výsledky mixéru a extrémní odolnost. Vysoce přesné vícerychlostní startovací tlačítko vám dává naprostou kontrolu, takže je snadné dosáhnout jakékoli textury nebo výsledku. Tento univerzální tyčový mixér o výkonu 1000 W zajišťuje rychlé výsledky mixování i u těch nejtvrdších surovin, čímž pokryje všechny vaše potřeby.

Referenční číslo: HB944138

Tyčový mixérInfinyForce: Extrémně přesný

Tyčový mixér Tefal InfinyForce nabízí přesné a snadné mixování, dlouhou životnost a okamžité výsledky. Nové recepty zvládnete bez námahy – lahodné domácí polévky, pyré, salsu, pesto a mnohé další. Exkluzivní nože Powelix Life zajišťují výjimečně dlouhou životnost. Mixér vydrží dvakrát déle a nabízí možnost mixovat o 30 % rychleji. Maximální přesnost je na dosah díky snadno použitelnému vícerychlostnímu startovacímu tlačítku, díky kterému dosáhnete libovolné struktury nebo výsledku. Výkon 1000 W poskytuje optimální mixování ve vteřině, dokonce i u tvrdších surovin. Objevte dokonalý ponorný - tyčový mixér s působivou řadou funkcí: ochrana proti rozstřiku surovin, díky které zůstane vaše kuchyně čistá, odnímatelné části vhodné do myčky nádobí, odměrná nádoba o objemu 800 ml a všestranné nástavce včetně sekáčku s 500 ml nádobou, šlehací metly a nástavce na drcení ledu.

*v porovnání s naší klasickou technologií 2 nožů

Základní prvky
 • Odolné nože s vysokou výkonností

  Objevte naše exkluzivní nože Powelix Life Blades, které nabízejí bezkonkurenční životnost. Mixér vydrží dvakrát déle a nabízí možnost mixovat o 30 % rychleji*.

 • Výkon 1000 W

  Výkon 1000W přináší rychlé výsledky při přípravě vašich oblíbených receptů. Zajišťuje optimální mixování široké škály surovin.

 • S nástavcem na drcení ledu

  Dodejte svým výtvorům úroveň kvality jako v restauraci díky výkonnému nástavci, který vždy udělá dojem.

 • Šlehací metla

  Vše, co potřebujete ke šlehání máte na dosah ruky, ideální pro dokonalé omelety, vaječné bílky, pusinky a další.

 • Sekáček

  Objevte bezchybné sekání, ideální na zeleninu, salsu, bylinky, koření a další.

 • Odměrná nádoba

  Odměrná nádoba o objemu 800 ml je skvělá například pro domácí polévky, pyré, pesta a nabízí ideální kapacitu pro každou příležitost.

 • Snadné čištění

  Odnímatelné části, které lze mýt v myčce pro čištění bez námahy, které přináší úroveň pohodlí ideální pro každodenní použití.

 • Žádný nepořádek nebo stříkance

  Ochrana proti rozstřiku surovin zachová Vaši kuchyň bez stříkanců pro maximální pohodlí.

 • Snadné ovládání

  Vícerychlostní startovací tlačítko vám dává naprostou kontrolu, s variabilními ovládacími prvky dosáhnete libovolné struktury nebo výsledku a díky vylepšené ergonomii už nemůže být používání tohoto mixéru jednoduší.

 • Doporučuje šéfkuchař

  Doporučuje a na tvorbě receptů se podílel šéfkuchař Ondřej Slanina.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 1 000  W
Barva bílá  
Další přiložené příslušenství ice crush  
Typ zástrčky EU  
Barva zástrčky Black  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Chcete-li předejít stříkání, zastrčte rameno mixéru napůl do zpracovávaných surovin a stiskněte tlačítko Start. Na konci přípravy vždy zařízení zastavte, než vytáhnete rameno mixéru nahoru.
Rameno mixéru nepoužívejte v pánvi či hrnci na plotně nebo ke krájení skořápkových plodů (mandle, lískové ořechy apod.), syrového masa* nebo kostek ledu*. Rovněž ho nezapínejte v prázdné nádobě.
První rychlost je praktická na začátku mixování, protože je pomalá a nezpůsobuje stříkání. V závislosti na způsobu přípravy postupně zvyšujte rychlost.
Ne. Zařízení před výměnou příslušenství vždy odpojte ze zásuvky.
Všechny části a příslušenství vašeho mixéru můžete mýt v myčce, s výjimkou jednotky motoru a pohonu, které můžete otřít vlhkou houbičkou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.