TEFAL EASYCHEF 3V1 HB453138

EASYCHEF 3V1 HB453138 Každodenní recepty na dosah ruky!

Tyčový mixér Tefal Easychef zajišťuje dokonalé výsledky při přípravě široké řady receptů, s praktickými funkcemi, které usnadní vaše každodenní vaření. Výkon 450 W této pomůcky do kuchyně poskytuje rychlou a účinnou výkonnost. Kvalitní čepele pro jemné a stejnoměrné výsledky a nastavení dvou rychlostí, pokryjí veškeré vaše potřeby při vaření.

Tyčový mixér Easychef je účinná pomůcka do kuchyně: Snadná příprava, vynikající výsledky s tímto multifunkčním mixérem

Tyčový mixér Tefal Easychef s funkcemi speciálně navrženými pro usnadnění každodenního vaření přináší nekonečné možnosti na dosah ruky. Upgradujte své vaření s lahodnými dipy, omáčkami, dezerty a dalšími lahůdkami. Je vybaven výkonem 450 W pro účinnou výkonnost a zahrnuje ultra odolné čepele ZELKROM pro dokonalé výsledky při přípravě smoothie. Použití vašeho ručního multifukčního mixéru nemůže být snadnější. S jednotlačítkovým ovladačem rychlosti, včetně nastavení TURBO pro maximální výkon, rozmixujete i ty nejodolnější ingredience. Odnímatelné části, které lze mýt v myčce, se čistí bez námahy. Čepele s ochraným krytem zamezují nepořádku a ergonomické držadlo této pomůcky do kuchyně s texturovaným povrchem přispívají ke komfortnímu a snadnému použití. To vše se třemi kusy příslušenství pro maximální všestrannost a odolnost, pro dokonalé a silné mixování.
Základní prvky
  • Efektivní výsledky

    Tento tyčový mixér má výkon 450 W a přináší rychlé výsledky s vysoce účinnou výkonností, které se dokonale hodí pro širokou řadu receptů.

  • Snadné každodenní použití

    Ergonomické držadlo s protiskluzovým texturovaným povrchem pro úchop a snadnou manipulaci.

  • Odolný a silný design

    Tento tyčový mixér je odolný. Dvě vysoce kvalitní čepele ZELKROM nabízejí mimořádné výsledky díky odolné konstrukci pro dlouhotrvající výkonnost.

  • Dvě snadno nastavitelné rychlosti

    Nastavení dvou rychlostí včetně nastavení funkce TURBO, pro maximální výkon, poskytuje dokonalé výsledky u všech ingrediencí.

  • Snadné čištění

    Odnímatelné části, které lze mýt bez námahy v myčce.

  • Praktický design

    Čepele s ochraným krytem chrání proti nepořádku.

  • 500 ml příslušenství k sekání

    Ideální k sekání cibule, bylinek, atd.

  • 800 ml odměrka

    Odměrka s velkým objemem k mixování všech vašich receptů

  • Příslušenství ke šlehání

    Ideální pro přípravu šlehačky, vajíček, atd.

Vlastnosti
Funkce Turbo    
Nastavení rychlosti 2  
Materiál nástavce Nerezová ocel  
Odnímatelný nástavec    
Nádoba    
Sekáčky    
Metla    
Vhodné do myčky    
Barva Bílá/Šedá  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Chcete-li předejít stříkání, zastrčte rameno mixéru napůl do zpracovávaných surovin a stiskněte tlačítko Start. Na konci přípravy vždy zařízení zastavte, než vytáhnete rameno mixéru nahoru.
Rameno mixéru nepoužívejte v pánvi či hrnci na plotně nebo ke krájení skořápkových plodů (mandle, lískové ořechy apod.), syrového masa* nebo kostek ledu*. Rovněž ho nezapínejte v prázdné nádobě.
První rychlost je praktická na začátku mixování, protože je pomalá a nezpůsobuje stříkání. V závislosti na způsobu přípravy postupně zvyšujte rychlost.
Ne. Zařízení před výměnou příslušenství vždy odpojte ze zásuvky.
Všechny části a příslušenství vašeho mixéru můžete mýt v myčce, s výjimkou jednotky motoru a pohonu, které můžete otřít vlhkou houbičkou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.