TEFAL DAILYMIX HB533138

DAILYMIX HB533138 Účinný a praktický tyčový mixér od Tefalu pro vaše každodenní použití

Spolehlivý výkon spolu se snadným ovládáním je definicí tohoto tyčového mixéru Tefal Dailymix. Vysoce kvalitní čepele zajišťují spolehlivý výkon a odolnost spolu s výkonem 600 W. Vysoce intuitivní a ergonomické startovací tlačítko s jednou rychlostí vám dává na dosah naprostou kontrolu a usnadňuje zvládnutí jakékoli konzistence nebo výsledku pro všechny vaše oblíbené ingredience a recepty, umixované do dokonalosti.

Referenční číslo: HB533138

Tyčový mixér Tefal Dailymix: Snadné mixování

Tyčový mixér Tefal Dailymix zajišťuje každodenní dokonalý výkon, s řadou různých praktických funkcí ponorného mixéru, který každý den plní svou funkci. Nové recepty nyní zvládnete bez námahy – lahodné domácí polévky, pyré, salsa, pesto a mnohé další. Vysoce intuitivní, snadno použitelné startovací tlačítko s jednou rychlostí zvládne jakoukoli konzistenci nebo texturu, se spolehlivým 600W motorem pro optimální mixování během chvilky. Objevte dokonalý ponorný mixér s ochranou proti rozstřiku surovin, díky které zůstane vaše kuchyně čistá, odnímatelnými částmi - vhodnými do myčky nádobí, odměrnou nádobou o objemu 800 ml a všestrannými nástavci, které povolí uzdu vaší kulinářské fantazii.
Základní prvky
 • Dokonalé výsledky mixování

  Tento tyčový mixér má výkon 600 W k dosažení rychlých výsledků, s vysoce efektivním výkonem, který se skvěle hodí pro řadu různých receptů.

 • Výkon 600W

  Spolehlivý výkon je na dosah, výkon 600W pro optimální mixování a okamžité výsledky u všech vašich oblíbených receptů a surovin.

 • Šlehací metla

  Vše, co potřebujete ke šlehání máte na dosah ruky, ideální pro dokonalé omelety, vaječné bílky, pusinky a další.

 • Sekáček

  Objevte bezchybné sekání, ideální na zeleninu, salsu, bylinky, koření a další.

 • Odměrná nádoba

  Odměrná nádoba o objemu 800 ml je skvělá například pro domácí polévky, pyré, pesta a nabízí ideální kapacitu pro každou příležitost.

 • Design omezující nepořádek

  Uchovávejte svou kuchyň dokonale čistou díky ochraně proti rozstřiku surovin pro čistší a příjemnější mixování, které předchází vzniku nečistot a nepořádku.

 • Ergonomická rukojeť

  Objevte zcela pohodlné mixování díky snadno uchopitelné rukojeti s chytrou ergonomií a snadno přístupným ovládáním.

 • Snadné ovládání

  Vysoce intuitivní startovací tlačítko s jednou rychlostí, které je zvláště snadné používat. S jednou rychlostí, která uspokojí všechny vaše mixovací potřeby.

 • Doporučuje šéfkuchař

  Doporučuje a na tvorbě receptů se podílel šéfkuchař Ondřej Slanina.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 600  W
Materiál nástavce Nerezová ocel  
Odnímatelný nástavec    
Nádoba    
Sekáčky    
Metla    
Vhodné do myčky    
Barva Bílá  
Sekundární barvy Coal  
Typ zástrčky EU  
Barva zástrčky White  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Chcete-li předejít stříkání, zastrčte rameno mixéru napůl do zpracovávaných surovin a stiskněte tlačítko Start. Na konci přípravy vždy zařízení zastavte, než vytáhnete rameno mixéru nahoru.
Rameno mixéru nepoužívejte v pánvi či hrnci na plotně nebo ke krájení skořápkových plodů (mandle, lískové ořechy apod.), syrového masa* nebo kostek ledu*. Rovněž ho nezapínejte v prázdné nádobě.
První rychlost je praktická na začátku mixování, protože je pomalá a nezpůsobuje stříkání. V závislosti na způsobu přípravy postupně zvyšujte rychlost.
Ne. Zařízení před výměnou příslušenství vždy odpojte ze zásuvky.
Všechny části a příslušenství vašeho mixéru můžete mýt v myčce, s výjimkou jednotky motoru a pohonu, které můžete otřít vlhkou houbičkou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.