TEFAL MIX&MOVE Tefal BL15FD30

MIX&MOVE Tefal BL15FD30 Svěží a lahodné nápoje, které si můžete vzít kamkoli s sebou

Smoothie mixér Tefal Mix & Move umožňuje snadné a lahodné mixování. Je kombinací dokonalého výkonu při mixování a ideální velikosti, abyste si své oblíbené drinky mohli vychutnat i na cestách. Dvě praktické láhve na cesty z Tritanu vám dopřejí prožitek doma i na cestách. Díky kompaktníku designu je snadno skladovatelný a vyjímatelné čepele zajistí perfektní čištění. Objevte ideální osobní mixér s 300W výkonem a praktickými funkcemi.

Referenční číslo: BL15FD30

Smoothie mixér Tefal Mix & Move: Smoothie na cesty

Smoothie mixér Tefal Mix & Move nabízí dokonalé mixování v kompaktním přístroji, s výjimečným mixováním všech vašich oblíbených smoothie, proteinových nápojů a koktejlů. Obsahuje také dvě praktické lahve na cesty, abyste si své čerstvé a lahodné nápoje mohli vychutnat kdekoli se vám to zlíbí! Dvě praktické lahve z vysoce kvalitního materiálu Tritan mají objem 0,6 l a představují tak ideální velikost, díky které si můžete své čerstvě umixované nápoje vzít s sebou. Tento mixér na smoothie a koktejly se dokonale hodí na cesty, a to na ranní cesty do práce, při běhání nebo na výlet do přírody. Možnost být na cestách, výkon a jedinečné funkce: Zjednodušený kompaktní design pro snadné skladování, odnímatelné čepele, které se snadno čistí, 300W výkon pro hladkou a krémovou konzistenci za krátký okamžik, a ergonomické ovládání jedním tlačítkem k dokonalému a snadnému mixování v naprostém pohodlí.
Základní prvky
 • Smoothies na cesty až pro dvě osoby

  Dvě lahve na cesty z vysoce kvalitního materiálu Tritan mají praktický objem 0,6 l a nabízejí praktické vychutnání si čerstvých a lahodných smoothies, ať se vydáte kamkoli, ať už sami, nebo ve společnosti.

 • Rychlé mixování

  300W motor nabízí snadné a hladké mixování za krátký čas, abyste si mohli vychutnat čerstvé smoothie bez zbytečného čekání.

 • Snadné čištění

  Chytrý design zahrnuje odnímatelné čepele, které lze snadno a bez námahy odstranit pro snadné každodenní čištění, což je ideální při častém používání.

 • Kompaktní malý mixér

  Zjednodušený design smoothie mixéru šetří místo na kuchyňské lince a představuje elegantní a kompaktní přístroj, který lze snadno uskladnit v kuchyňských skříňkách, kredencích nebo přihrádkách.

 • Snadné ovládání

  Snadné ovládání jedním tlačítkem, s jednou rychlostí, umožňuje mixování, které už nemůže být jednodušší, s ergonomickým designem pro rychlý a pohodlný přístup.

 • Dostupnost servisních oprav po dobu 15 let

  • Určeno pro snadnou opravu • Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 15 let + • 6200 smluvních servisů po celém světě

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Barva kov  
Technologie nožů Ne  
Materiál nádoby Tritan  
Počet nožů 4  
Odnímatelné nože    
Nastavení rychlosti 1  
Programy 0  
Ostatní vlastnosti 2* OTG 600 ml  
Vhodné do myčky    
Vhodné do myčky – detaily Láhev a víko  
Příkon 300  W
Typ zástrčky EU  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Během provozu zařízení by mělo být víko vždy na svém místě.
Tato funkce slouží k drcení ledu nebo mrazených nápojů pomocí pulzovací funkce motoru.
Před nalitím tekutých ingrediencí vždy přidejte do nádoby nejprve ty pevné. Dbejte při tom na to, byste překročili maximální množství vyznačené na nádobě.
Nejlepších výsledků dosáhnete tehdy, když před mixováním potraviny nakrájíte na kostičky o průřezu 2 až 3 cm.
Ne, mísu nedávejte nikdy do mikrovlnné trouby.
Před prvním použitím doporučujeme veškeré příslušenství mixéru umýt v horké mýdlové vodě. Dejte pozor, abyste se neporanili o čepele – jsou extrémně ostré. Tělo mixéru není nezbytně nutné před použitím umývat.
Kráječ může být použit na petržel, česnek, cibule, pečivo, ořechy, atd.
Použijte funkci „pulse“ pokaždé v 2sekundových stlačeních, nejdéle po dobu 3 minut.
Přestaňte a než opět začnete, nepoužívejte mixér po dobu 15 minut.
Pro vyčištění těla přístroje je nutné nejprve jej odpojit a použít vlhký hadřík.
Mísu mixéru vyčistěte mýdlovou vodou nebo prostředkem na mytí nádobí.
Některé mísy lze mýt v myčce, prostudujte si návod k použití.
Pravděpodobně je jídla příliš mnoho nebo jsou některé kousky moc velké či tvrdé. Můžete zmenšit velikost nebo množství ingrediencí, případně přidat trochu tekutiny.

Mixér vždy používejte s nasazeným víkem nebo ochranným krytem, jak je uvedeno v návodu.
Nikdy nedávejte ruku do nádoby mixéru, když je umístěna na motorové jednotce. Pokud potřebujete jídlo přitlačit dolů, použijte vhodný nástroj, například stěrku.
Přístroj zřejmě nebude na rovném, stabilním povrchu. Přístroj není stabilní.
Množství surovin v mixéru je příliš velké, snižte tedy jeho množství.
Pokud vibrace přetrvávají, obraťte se na autorizovaného opravce.
Prosáknutí víkem (přetečení):
• Objem surovin je příliš velký, nepřekračujte maximální úroveň plnění mísy, jak je uvedeno v návodu k použití.
• Víko je správně nasazené, zajistěte jej bezpečně na míse mixéru.
Pokud je na víku těsnění, zkontrolujte jeho stav a v případě potřeby vyměňte.


Prosáknutí spodní částí mísy:
• Váš spotřebič nemá odnímatelnou jednotku čepele: těsnění na jednotce čepele je poškozené, nechte jej zkontrolovat v autorizovaném servisním středisku.
• Pokud váš spotřebič má odnímatelnou jednotku čepele: zkontrolujte, zda je správně umístěná v míse: jednotka čepele musí být správně vložena do mísy (mezi jednotkou čepele a dnem mísy nesmí být mezera).

• Zkontrolujte, zda je spoj správně umístěn na jednotce čepele, tři záhyby spoje musí být viditelné, když je spoj na svém místě. Pokud je umístěn v opačném směru, nemůžete zajistit jednotku čepele na mísu.

• Zkontrolujte stav spoje, v případě potřeby jej vyměňte.
• Zkontrolujte, zda není vaše mísa prasklá nebo poškozená v důsledku pádu.

Pokud i nadále prosakuje, vezměte spotřebič do autorizovaného servisního střediska.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.