TEFAL Ruční mixér PREP'MIX+ s mísou HT464

Ruční mixér PREP'MIX+ s mísou HT464 Váš nepostradatelný pomocník v kuchyni

Ruční mixér Tefal Prep'Mix je navržen pro uspokojení všech vašich potřeb v kuchyni. Dává vám tak na dosah ruky robustní a všestranný výkon. Vysoce výkonný motor o příkonu 500 W zajistí skvělé výsledky u lehkých i těžších těst. Objevte ruční mixér, který vám dá na dosah nekonečné možnosti díky šlehacím metlám a hnětacím hákům z vysoce kvalitní nerezové oceli pro dokonalé mixování - od perfektní šlehačky po vynikající těsto na pizzu a všechno ostatní.

Referenční číslo: HT464138

Ruční mixér Tefal Prep'Mix: Všestranné výsledky

Domácímu pečení se nic nevyrovná, ať už jde o lahodné chutě nebo čiré potěšení při sledování toho, jak si vaši přátelé a rodina pochutnávají na vašich čerstvě upečených dobrotách. Značka Tefal nyní nabízí ideálního společníka pro dokonalé pečení na dosah ruky: ruční mixér Tefal Prep'Mix. Tento všestranný spotřebič vám dává na dosah ruky nekonečné možnosti. Vysoce výkonný motor o příkonu 500 W je ideální pro lehkou i těžkou přípravu. Automaticky rotující miska o objemu 2,5 l pro snadnou přípravu s volnýma rukama. Dvě nerezové šlehací metly zajistí lehkou přípravu surovin, ať už mixováním či šleháním k dokonalosti, a dva nerezové hnětací háky si poradí s hutnými těsty. Výkon je doplněn chytrým designem s ergonomickou a strukturovanou rukojetí a stabilní odkládací polohou, která zajistí čistou kuchyňskou linku, a s odnímatelnými díly vhodnými pro mytí v myčce pro jedinečnou každodenní praktičnost.
Základní prvky
 • Těžké a lehké směsi

  Váš nový spojenec v kuchyni má robustní výkon pro všechny vaše pekařské potřeby a snadno se postará o lehké i hutné směsi.

 • Výkonný motor o příkonu 500 W

  Výjimečný výkon na dosah ruky díky vysoce výkonnému motoru o příkonu 500 W, který zajistí dobré výsledky, a to i u hutnějších těst.

 • 5 rychlostí a funkce Turbo

  Tento produkt je navržený tak, aby splňoval všechny vaše potřeby při pečení. Má 5 rychlostí a nastavení Turbo a poradí si s širokou řadou receptů.

 • Nerezové šlehací metly

  Mixujte a šlehejte do dokonalosti s vysoce výkonnými šlehacími metlami z nerezu pro dokonale ušlehané bílky, šlehačku, dortové těsto, majonézu a další lehké směsi.

 • Nerezové háky na těsto

  Nerezové háky na těsto jsou určeny na těsta na pečivo, chléb, pizzu a další a poskytují robustní a efektivní výkon při zpracování hutných těst.

 • Výrobek opravitelný po dobu 15 let

  Společnost Tefal se zavázala nabízet všechny náhradní díly pro svou téměř kompletní řadu výrobků v průměru po dobu 15 let od zakoupení, aby se tak podílela na ochraně životního prostředí a pomáhala snižovat množství odpadu.

 • Automaticky rotující mísa

  Automaticky rotující miska o objemu 2,5 l pro snadné šlehání s volnýma rukama

 • Pohodlné a snadné používání

  Pohodlný ruční mixér, který je ideální pro snadné každodenní pečení. Má stabilní odkládací polohu, která zajistí snadné pečení a čistou kuchyňskou linku.

 • Každodenní praktičnost

  Nástavce lze mýt v myčce, takže bude pečení snadné každý den.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 500  W
Rychlosti 5  
Kovové háky na těsto    
Funkce Turbo    
Tlačítko pro uvolnění nástavců    
Odnímatelná noha ručního mixéru NE  
Stojatá mísa    
Funkce stojaté mísy Auto rotace  
Objem stojaté mísy 2.5  L
Mixér Ne  
Vhodné do myčky    
Vhodné do myčky – detaily ŠLEHACÍ METLY / HNĚTACÍ HÁKY / ODMĚRNÁ NÁDOBA  
Barva SNĚHOVĚ BÍLÁ  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.