TEFAL Ruční mixér PREP'MIX+ s mísou HT464

Ruční mixér PREP'MIX+ s mísou HT464 Váš nepostradatelný pomocník v kuchyni

Ruční mixér Tefal Prep'Mix je navržen pro uspokojení všech vašich potřeb v kuchyni. Dává vám tak na dosah ruky robustní a všestranný výkon. Vysoce výkonný motor o příkonu 500 W zajistí skvělé výsledky u lehkých i těžších těst. Objevte ruční mixér, který vám dá na dosah nekonečné možnosti díky šlehacím metlám a hnětacím hákům z vysoce kvalitní nerezové oceli pro dokonalé mixování - od perfektní šlehačky po vynikající těsto na pizzu a všechno ostatní.

Referenční číslo: HT464138

Ruční mixér Tefal Prep'Mix: Všestranné výsledky

Domácímu pečení se nic nevyrovná, ať už jde o lahodné chutě nebo čiré potěšení při sledování toho, jak si vaši přátelé a rodina pochutnávají na vašich čerstvě upečených dobrotách. Značka Tefal nyní nabízí ideálního společníka pro dokonalé pečení na dosah ruky: ruční mixér Tefal Prep'Mix. Tento všestranný spotřebič vám dává na dosah ruky nekonečné možnosti. Vysoce výkonný motor o příkonu 500 W je ideální pro lehkou i těžkou přípravu. Automaticky rotující miska o objemu 2,5 l pro snadnou přípravu s volnýma rukama. Dvě nerezové šlehací metly zajistí lehkou přípravu surovin, ať už mixováním či šleháním k dokonalosti, a dva nerezové hnětací háky si poradí s hutnými těsty. Výkon je doplněn chytrým designem s ergonomickou a strukturovanou rukojetí a stabilní odkládací polohou, která zajistí čistou kuchyňskou linku, a s odnímatelnými díly vhodnými pro mytí v myčce pro jedinečnou každodenní praktičnost.
Základní prvky
 • Těžké a lehké směsi

  Váš nový spojenec v kuchyni má robustní výkon pro všechny vaše pekařské potřeby a snadno se postará o lehké i hutné směsi.

 • Výkonný motor o příkonu 500 W

  Výjimečný výkon na dosah ruky díky vysoce výkonnému motoru o příkonu 500 W, který zajistí dobré výsledky, a to i u hutnějších těst.

 • 5 rychlostí a funkce Turbo

  Tento produkt je navržený tak, aby splňoval všechny vaše potřeby při pečení. Má 5 rychlostí a nastavení Turbo a poradí si s širokou řadou receptů.

 • Nerezové šlehací metly

  Mixujte a šlehejte do dokonalosti s vysoce výkonnými šlehacími metlami z nerezu pro dokonale ušlehané bílky, šlehačku, dortové těsto, majonézu a další lehké směsi.

 • Nerezové háky na těsto

  Nerezové háky na těsto jsou určeny na těsta na pečivo, chléb, pizzu a další a poskytují robustní a efektivní výkon při zpracování hutných těst.

 • Výrobek opravitelný po dobu 15 let

  Společnost Tefal se zavázala nabízet všechny náhradní díly pro svou téměř kompletní řadu výrobků v průměru po dobu 15 let od zakoupení, aby se tak podílela na ochraně životního prostředí a pomáhala snižovat množství odpadu.

 • Automaticky rotující mísa

  Automaticky rotující miska o objemu 2,5 l pro snadné šlehání s volnýma rukama

 • Pohodlné a snadné používání

  Pohodlný ruční mixér, který je ideální pro snadné každodenní pečení. Má stabilní odkládací polohu, která zajistí snadné pečení a čistou kuchyňskou linku.

 • Každodenní praktičnost

  Nástavce lze mýt v myčce, takže bude pečení snadné každý den.

Příslušenství
Vlastnosti
Příkon 500  W
Rychlosti 5  
Whisks Metal  
Kovové háky na těsto    
Další přiložené příslušenství Standbowl  
Funkce Turbo    
Tlačítko pro uvolnění nástavců    
Odnímatelná noha ručního mixéru NE  
Stojatá mísa    
Funkce stojaté mísy Auto rotace  
Objem stojaté mísy 2.5  L
Mixér Ne  
Vhodné do myčky    
Vhodné do myčky – detaily ŠLEHACÍ METLY / HNĚTACÍ HÁKY / ODMĚRNÁ NÁDOBA  
Barva SNĚHOVĚ BÍLÁ  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.