TEFAL Ruční šlehač Prep'Mix HT450B38

Ruční šlehač Prep'Mix HT450B38 Váš nepostradatelný ruční mixér a šlehač při pečení

Dopřejte si spolehlivého partnera při pečení v podobě ručního mixéru a šlehače Prep'Mix od značky Tefal! Tento kompaktní a výkonný elektrický ruční mixér - slehač snadno zvládá různé druhy přípravy - od lehké a nadýchané hmoty po tuhou a hutnou - díky 450W motoru tohoto ručního mixéru a šlehače, pěti nastavitelným rychlostem s turbo tlačítkem. Součástí balení jsou dvě šlehací metly a dva hnětací háky z vysoce kvalitní nerezové oceli, které lze mýt v myčce nádobí.

Referenční číslo: HT450B38

Ruční mixér a šlehač Tefal Prep'Mix: Váš nepostradatelný pomocník pro pečení

S ručním mixérem a šlehačem Prep'Mix od značky Tefal získáte kompaktního a spolehlivého partnera pro všechny vaše potřeby v oblasti pečení. Tento vysoce výkonný elektrický ruční mixér a šlehač se může pochlubit výkonem o 450 W pro snadné zvládnutí jak lehké, tak tuhé hmoty, od nadýchané šlehačky, dokonale ušlehaných bílků a krémové majonézy po chutné těsto na briošky, chléb nebo pizzu. Jeho pět nastavitelných rychlostí s turbo tlačítkem se dokonale přizpůsobí všem potřebám při pečení, zatímco duální šlehací metly a hnětací háky vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli snadno připraví všechny vaše lahodné recepty. Navíc má mixér rukojeť s ergonomickým povrchem pro pohodlné použití, stabilní odkládací polohu pro čistotu kuchyňské linky a příslušenství, které lze mýt v myčce nádobí pro rychlé a snadné čištění.
Základní prvky
 • Všestranný design

  Od nadýchaných bílků po hutné a tuhé těsto na pizzu, Prep'Mix je zcela všestranný ruční mixér, který snadno zvládne přípravu jak lehkých, tak tuhých hmot.

 • Silný motor

  Vysoce výkonný motor o síle 450 W zajišťuje snadné výsledky pro všechny vaše potřeby v oblasti pečení, a to včetně tuhých a hutných hmot, jako je těsto.

 • 5 rychlostí

  5 nastavitelných rychlostí a turbo tlačítko se dokonale přizpůsobí všem vašim pekařským potřebám, pro celou řadu lahodných kreací.

 • 2 šlehací metly

  Šlehací metly z vysoce kvalitní nerezové oceli snadno zvládnou přípravu lehké hmoty, od dokonale ušlehaných bílků a nadýchané šlehačky po lahodné dortové těsto a krémovou majonézu.

 • 2 hnětací háky

  Hnětací háky z vysoce kvalitní nerezové oceli zvládnou přípravu tuhé a hutné hmoty, jako je lahodné těsto na briošky, chléb, pizzu a další.

 • Výrobek opravitelný po dobu 15 let

  Společnost Tefal se zavázala nabízet všechny náhradní díly pro svou téměř kompletní řadu výrobků v průměru po dobu 15 let od zakoupení, aby se tak podílela na ochraně životního prostředí a pomáhala snižovat množství odpadu.

 • Komfortní použití

  Rukojeť s ergonomickým povrchem umožňuje pohodlné použití, zatímco stabilní odkládací poloha zajistí, že bude vaše kuchyňská linka čistá.

 • Pohodlné

  Příslušenství lze mýt v myčce pro rychlé a snadné čištění.

 • Večeříme společně

  Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 450  W
Rychlosti 5  
Metal  
Kovové háky na těsto    
   
Funkce Turbo    
Tlačítko pro uvolnění nástavců    
Odnímatelná noha ručního mixéru NE  
Objem stojaté mísy NE  L
Mixér Ne  
Vhodné do myčky – detaily ŠLEHACÍ METLY HNĚTACÍ HÁKY  
Barva PEPŘOVÁ  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.