TEFAL POWERMIX SILENCE HT650E38

POWERMIX SILENCE HT650E38 Nejtišší, přesto nejvýkonnější*

To nejlepší z obou světů! Ruční šlehač Tefal Powermix Silence poskytuje nekompromisní výkon s tišším chodem při mixování. Je to nejtišší a zároveň nejvýkonnější ruční šlehač.* Optimalizované proudění vzduchu a pokročilá technologie tlumení zvuku v kombinaci s robustním motorem o příkonu 600 W umožňuje tomuto vysoce výkonnému ručnímu šlehači poradit si i s těmi nejnáročnějšími mixovacími potřebami bez jakýchkoli problémů. Objevte kompletní produkt: S řadou praktických funkcí, robustními nerezovými šlehacími metlami a háky na těsto plus dalšími výhodami.

Referenční číslo: HT650E38

Ruční šlehač Tefal Powermix Silence

Nic se nevyrovná potěšení z domácího pečení. A nyní je to díky značce Tefal ještě snadnější a příjemnější! Ruční šlehač Tefal Powermix Silence byl navržen tak, aby umožňoval tišší chod při mixování a nekompromisní výkon u tohoto nejtiššího, ale zároveň nejvýkonnějšího ruční šlehače*— s nejmodernější technologií tichého chodu a robustním motorem o příkonu 600 W. Zažijte pečení s nesrovnatelně tichým chodem - díky optimalizovanému proudění vzduchu a pokročilé technologii tlumení zvuku - a také robustní výkon pro dokonalé výsledky mixování i u hutnějších konzistencí. Otevřená rukojeť se snadným úchopem spolu s přepínačem rychlosti a funkcí turbo pro mixování, které nemůže být jednodušší. Dvě nerezové šlehací metly zajistí lehkou přípravu a dokonale umixuje nebo ušlehá suroviny, zatímco dva nerezové hnětací háky si poradí s hutnějšími těsty.

*Od značky Tefal

*Od značky Tefal

Základní prvky
 • Pokročilá technologie Silence600

  Vynikající mixování spolu s pokročilou technologií tlumení hluku nabízí nejtišší a zároveň nejvýkonnější* ruční šlehač pro naprosté pohodlí a nekompromisní výsledky.

 • Tichý motor

  Optimalizované proudění vzduchu spolu s vylepšenou technologií tichého chodu u tohoto vysoce výkonného motoru je příslibem zvláště tichého mixování při každém použití.

 • Výkonný motor o příkonu 600 W

  Výkon při mixování s tímto působivým motorem o příkonu 600 W poskytuje vynikající výsledky pro všechny vaše potřeby při mixování, a to včetně hutných a náročných konzistencí, jako jsou těsta.

 • Ergonomická rukojeť

  Rukojeť se snadným úchopem a měkkým povrchem poskytuje optimální ergonomii pro mixování, které je naprosto pohodlné a snadné.

 • Přepínač rychlostí a funkce turbo

  Snadno použitelný přepínač rychlosti s funkcí turbo boost umožňuje přesnou kontrolu pro veškeré mixování a pro dokonalé výsledky u mnoha lahodných kreací.

 • 2 nerezové šlehací metly

  Šlehací metly z vysoce kvalitní nerezové oceli snadno zvládnou přípravu lehké hmoty, od dokonale ušlehaných bílků a nadýchané šlehačky po lahodné dortové těsto.

 • 2 nerezové háky na těsto

  Hnětací háky z vysoce kvalitní nerezové oceli zvládnou přípravu tuhé a hutné hmoty, jako je lahodné těsto na briošky, chléb, pizzu a další.

 • Opravitelný výrobek – 10 let

  • Výrobek navržený pro snadnou možnost opravy
  • Rychlá dodávka náhradních dílů za nízkou cenu po dobu nejméně 10 let.
  • 6 500 opravárenských center po celém světě

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 600  W
Rychlosti SP  
Metal  
Kovové háky na těsto    
   
   
Funkce Turbo    
Tlačítko pro uvolnění nástavců    
Odnímatelná noha ručního mixéru NE  
Mixér Ne  
Vhodné do myčky    
Vhodné do myčky – detaily ŠLEHACÍ METLY A HNĚTACÍ HÁKY  
Barva STŘÍBRNÁ  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.