TEFAL POWERMIX SILENCE HT650E38

POWERMIX SILENCE HT650E38 Nejtišší, přesto nejvýkonnější*

To nejlepší z obou světů! Ruční šlehač Tefal Powermix Silence poskytuje nekompromisní výkon s tišším chodem při mixování. Je to nejtišší a zároveň nejvýkonnější ruční šlehač.* Optimalizované proudění vzduchu a pokročilá technologie tlumení zvuku v kombinaci s robustním motorem o příkonu 600 W umožňuje tomuto vysoce výkonnému ručnímu šlehači poradit si i s těmi nejnáročnějšími mixovacími potřebami bez jakýchkoli problémů. Objevte kompletní produkt: S řadou praktických funkcí, robustními nerezovými šlehacími metlami a háky na těsto plus dalšími výhodami.

Referenční číslo: HT650E38

Ruční šlehač Tefal Powermix Silence

Nic se nevyrovná potěšení z domácího pečení. A nyní je to díky značce Tefal ještě snadnější a příjemnější! Ruční šlehač Tefal Powermix Silence byl navržen tak, aby umožňoval tišší chod při mixování a nekompromisní výkon u tohoto nejtiššího, ale zároveň nejvýkonnějšího ruční šlehače*— s nejmodernější technologií tichého chodu a robustním motorem o příkonu 600 W. Zažijte pečení s nesrovnatelně tichým chodem - díky optimalizovanému proudění vzduchu a pokročilé technologii tlumení zvuku - a také robustní výkon pro dokonalé výsledky mixování i u hutnějších konzistencí. Otevřená rukojeť se snadným úchopem spolu s přepínačem rychlosti a funkcí turbo pro mixování, které nemůže být jednodušší. Dvě nerezové šlehací metly zajistí lehkou přípravu a dokonale umixuje nebo ušlehá suroviny, zatímco dva nerezové hnětací háky si poradí s hutnějšími těsty.

*Od značky Tefal

*Od značky Tefal

Základní prvky
 • Pokročilá technologie Silence600

  Vynikající mixování spolu s pokročilou technologií tlumení hluku nabízí nejtišší a zároveň nejvýkonnější* ruční šlehač pro naprosté pohodlí a nekompromisní výsledky.

 • Tichý motor

  Optimalizované proudění vzduchu spolu s vylepšenou technologií tichého chodu u tohoto vysoce výkonného motoru je příslibem zvláště tichého mixování při každém použití.

 • Výkonný motor o příkonu 600 W

  Výkon při mixování s tímto působivým motorem o příkonu 600 W poskytuje vynikající výsledky pro všechny vaše potřeby při mixování, a to včetně hutných a náročných konzistencí, jako jsou těsta.

 • Ergonomická rukojeť

  Rukojeť se snadným úchopem a měkkým povrchem poskytuje optimální ergonomii pro mixování, které je naprosto pohodlné a snadné.

 • Přepínač rychlostí a funkce turbo

  Snadno použitelný přepínač rychlosti s funkcí turbo boost umožňuje přesnou kontrolu pro veškeré mixování a pro dokonalé výsledky u mnoha lahodných kreací.

 • 2 nerezové šlehací metly

  Šlehací metly z vysoce kvalitní nerezové oceli snadno zvládnou přípravu lehké hmoty, od dokonale ušlehaných bílků a nadýchané šlehačky po lahodné dortové těsto.

 • 2 nerezové háky na těsto

  Hnětací háky z vysoce kvalitní nerezové oceli zvládnou přípravu tuhé a hutné hmoty, jako je lahodné těsto na briošky, chléb, pizzu a další.

 • Opravitelný výrobek – 10 let

  • Výrobek navržený pro snadnou možnost opravy
  • Rychlá dodávka náhradních dílů za nízkou cenu po dobu nejméně 10 let.
  • 6 500 opravárenských center po celém světě

Vlastnosti
Příkon 600  W
Rychlosti SP  
Whisks Metal  
Kovové háky na těsto    
Silent    
Ergonomic open handle    
Funkce Turbo    
Tlačítko pro uvolnění nástavců    
Odnímatelná noha ručního mixéru NE  
Mixér Ne  
Vhodné do myčky    
Vhodné do myčky – detaily ŠLEHACÍ METLY A HNĚTACÍ HÁKY  
Barva STŘÍBRNÁ  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.