TEFAL WIZZO QB317538

WIZZO QB317538 Pomocník, kterého si zamilujete

 

Kuchyňský robot Wizzo v červeném provedení vám usnadní život v kuchyni. Jeho cukrářské nástavce, včetně patentované metly Flex Whisk, jsou vždy zárukou úspěchu – snadno si s nimi troufnete na dorty, slané koláče, pizzu i další recepty. Budete mít na dosah ruky pečené pokrmy, které jste vždy chtěli vyzkoušet, ale nikdy jste se neodvážili. Díky otevírací přední části a ovládacím tlačítkům na boku si nemusíte lámat hlavu s otáčením přístroje do všech směrů. Výrobek Wizzo ví, jak zapadnout do každé kuchyně, a díky ploché zadní straně se bude dokonale vyjímat všude, kam jej postavíte. S kuchyňským robotem Wizzo překvapíte sami sebe!

 

 

Referenční číslo: QB317538

S kuchyňským robotem Wizzo v červeném provedení zvládnete cokoli

Skutečný talent znamená vědět, jak si nechat pomoci a odhalit svůj pravý potenciál: Kuchyňský robot Wizzo v červeném provedení je tu proto, aby vám usnadnil pečení a vaření. Kuchyňský robot Wizzo s planetárním pohybem nabízí profesionální mixování, míchání, hnětení i šlehání (díky patentované metle Flex Whisk). Ať už se chcete pustit do sladkého, nebo do slaných pokrmů, je připraven na vše. Výrobek Wizzo je tu pro vás – pomáhá vám uskutečnit různé nápady a zazářit v kuchyni díky podrobným receptům a videonávodům s tipy a triky. Jednoduchý tvar a oblý design vypovídají o jeho přátelské, věrné povaze. Teď vás vaření opravdu chytne a budete překvapení, co všechno dokážete! Brzy už se budete moci pochlubit svými pokroky a dovednostmi…
Základní prvky
 • Nechte se překvapit robotem Wizzo!

  Skutečný talent znamená vědět, jak si nechat pomoci a odhalit svůj pravý potenciál. Wizzo je ztělesněním „magie a praktičnosti“ a jeho cílem je usnadnit vám život v kuchyni. Jakmile se pustíte do práce, nové kulinární objevy se jen pohrnou!

   

 • Sníh z bílků do 60 vteřin!

  Jedinečná patentovaná metla s technologií Flex Whisk dokáže bleskurychle ušlehat z bílků dokonale pevný sníh, a to dokonce i z jediného vejce.

 • Snadné použití, snadné skladování

  Všechny funkce jsou snadno přístupné zepředu, což při práci zajišťuje dokonalé pohodlí. Design s ovládáním vepředu zajišťuje optimální využití prostoru na kuchyňské lince, takže se robot Wizzo dokonale hodí všude, kde ho chcete mít.

 • Optimální výsledky při mixování

  Díky planetárnímu pohybu cukrářského nástavce a hlavy přístroje se v míse nevynechá ani jediné místo. Výsledkem je tedy hladká a homogenní směs.

 • Cukrářské nástavce

  Patentovaný doplněk Flex Whisk pro šlehání řídkých surovin, plastová metla na cukrářské těsto a nerezový hnětací hák na těžké těsto. Robot Wizzo vám umožní přípravu všech druhů pečených pokrmů!

 • Elegantní nerezová mísa

  Robot Wizzo je vybaven 4 l nerezovou mísou s krytem proti stříkání, která vystačí pro celou rodinu. Můžete v něm připravit až 40 muffinů nebo 3 pizzy (průměr 28 cm, silné těsto), které potěší vaše příbuzné i přátele!

 • Rychlý a výkonný

  Příkon 1 000 W a 7 rychlostí s pulzní funkcí pro přípravu hladké, vláčné směsi.

 • Rozšiřte své pole možností při pečení

  Je kompatibilní se 4 volitelnými nástavci (mixér, sekáček, mlýnek na maso, struhadlo/kráječ), s nimiž vyhovíte nárokům celé rodiny a potěšíte všechny chuťové pohárky.

 • Schází vám inspirace? Nabízíme 25 receptů!

  Z webu společnosti Tefal si můžete stáhnout kuchařku s 25 novými recepty od slaných dobrot až po vynikající dezerty. 

 • Obsahuje mixér o objemu 1 l jako nástavec

  Připravujte smoothie z čerstvého ovoce, šlehejte těsto na palačinky, vychutnávejte si teplé i studené polévky a řadu dalších dobrot.

 • Obsahuje mlýnek na maso jako nástavec

  Mlýnek na maso obsahuje dvě mřížky z nerezové oceli pro středně hrubé a hrubé mletí.

 • Obsahuje strouhací nástavec

  Toto struhadlo/kráječ zahrnuje 3 odnímatelné nerezové válce, z nichž suroviny putují přímo do mísy.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 1000  W
Celkový objem nádoby 4  L
Nastavení rychlosti 7  
Metla Ano  
Pulzní funkce    
Planetární pohyb    
Těsto na chleba 0.8  kg
Těsto na koláče 2.7  kg
Celkový objem mixéru 1  L
Šlehač Ano  
Hák na těsto Ano  
Časté otázky
Před prvním použitím zařízení umyjte všechny části a příslušenství v teplé mýdlové vodě (přečtěte si kapitolu o čištění v pokynech k použití). Opláchněte je a osušte.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Kuchyňský stroj funguje odlišně od kuchyňského robota, jelikož nástroje používané pro míchání jsou zavěšeny na horním ramenu směrem do jídla, zatímco u kuchyňského robota míchací nástroje pracují zespodu potravin. Kuchyňský stroj je převážně určen pro míchání těsta a dortových směsí. Kuchyňský robot tuto práci dělat může, ale ne s účinností kuchyňského stroje. Pokud máte v plánu péct dorty, měli byste zvážit, jak často tuto práci budete dělat. Pokud se to bude stávat běžně, tak by byl kuchyňský stroj lepší volbou. Je dobré si uvědomit, že kuchyňský robot je o mnoho menší než kuchyňský stroj.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.