TEFAL WIZZO QB300

WIZZO QB300 Tohoto pomocníka si zamilujete

Kuchyňský robot Wizzo vám v kuchyni zjednoduší život. Se sadou na těsto s patentovanou technologií Flex Whisk je totiž úspěch vždy zaručen: dorty, koláče, pizza a jiné pokrmy už pro vás nikdy nebudou překážkou. Recepty, do kterých jste se vždy chtěli pustit, ale třeba jste si na ně netroufli, můžete nyní připravit zcela snadno. Díky otevírání vpředu a ovládacím tlačítkům na boku je zajištěn maximální komfort používání. Kuchyňský robot Wizzo skvěle zapadne do každé kuchyně a díky ploché konstrukci zadní strany jej snadno kamkoliv umístíte. S kuchyňským robotem Wizzo po boku se nepřestanete překonávat!

Neexistuje nic, na co byste si s kuchyňským robotem Wizzo nemohli troufnout.

Víme, jak má vypadat správný pomocník, který vám pomůže odhalit váš kulinářský potenciál. Kuchyňský robot Wizzo je tady proto, aby pro vás udělal pečení a vaření ještě snazší. Díky planetárnímu pohybu a patentované technologii Flex Whisk je kuchyňský robot Wizzo profesionálem v oblasti mixování, míchání, hnětení a dokonce také šlehání. Ať už se chystáte připravovat sladká či slaná jídla, tento pomocník je na vše připraven. Kuchyňský robot Wizzo je tu vždy pro vás, aby vám prostřednictvím detailních receptů a video návodů s tipy a triky pomohl realizovat vaše kuchařské představy. Staňte se mistrem kuchyně s tímto věrným pomocníkem. Budete překvapeni, kam až vás kuchařská vášeň může zavést! Během chvilky budete s hrdostí sdílet svoje pokroky a nové postupy.
Základní prvky
 • Překvapte sami sebe s Wizzo!

  Skutečný talent ví, jak má vypadat pomocná ruka, která vám pomůže odhalit váš kulinářský potenciál. Wizzo je synonymem kouzel a praktičnosti. Je tu proto, aby práci v kuchyni zjednodušil. Postupné objevování potenciálu tohoto pomocníka vás bude motivovat k dalším pokrokům!  

 • Extra rychlé šlehání

  Jedinečná a patentovaná technologie Flex Whisk vyšlehá super rychle sněhové bílky do pevných tvarů, a to i z jediného vajíčka.

 • Snadné použití, snadné skladování

  Navrženo pro maximálně pohodlné používání, se všemi snadno dostupnými funkcemi na čelní straně. Konstrukce s ovládáním na čelní straně optimalizuje využití prostoru vaší kuchyňské linky. Díky tomu Wizzo dobře padne všude tam, kde ho chcete mít.

 • Optimální výsledky mixování

  Planetární pohyb nástroje na zpracování těsta a hlavice zařízení zajišťují, že je pokryta každá část nádoby, takže při šlehání dosáhnete hladké a homogenní textury.

 • Sada na těsto

  Patentovaná technologie Flex pro lehké šlehání, plastový šlehač pro přípravu lehkých těst a nerezový hák pro zpracování hutných těst. S kuchyňským robotem Wizzo dokážete připravit všechny druhy pečených dobrot!

 • Elegantní mixovací nádoba z nerezové oceli

  Wizzo obsahuje nerezovou nádobu o objemu 4 l s ochranným krytem, která se dokonale hodí pro vaření pro celou rodinu. Připravte si těsto na 40 cupcaků nebo 3 pizzy (o průměru 28 cm, se silnou kůrčičkou) a potěšte rodinu i přátele!

 • Rychlý a výkonný

  Výkon 700 W a čtyři rychlosti s funkcí puls pro hladké a rovnoměrné mixování.

 • Rozšiřte své možnosti při pečení

  Kompatibilní se 4 volitelnými nástavci (mixér, sekáček, mlýnek na maso, struhadlo/plátkovač), abyste uspokojili všechny potřeby všech členů rodiny a uchvátili chuťové pohárky každého z nich.

 • Schází vám inspirace? Nabízíme 25 receptů!

  Kuchařku lze stáhnout z webu Tefal. Obsahuje 25 receptů, které se nemohou dočkat, až je objevíte! Od běžných svačinek až po vynikající moučníky. 

Recepty
Vlastnosti
Příkon 700  
Nastavení rychlosti 4  
Pulzní funkce    
Počet funkcí 3  
Typy funkcí mísit, hníst, šlehat  
Planetární pohyb    
Kompaktní    
Těsto na chleba 0,8  kg
Těsto na koláče 2,7  kg
Celkový objem nádoby 4  L
Materiál nádoby Broušená nerezová ocel  
Mixér Ne  
Šlehač Ano  
Hák na těsto Ano  
Metla Ano  
Extra miska Ne  
Příslušenství k zakoupení    

Pokyny & manuál
Časté otázky
Před prvním použitím zařízení umyjte všechny části a příslušenství v teplé mýdlové vodě (přečtěte si kapitolu o čištění v pokynech k použití). Opláchněte je a osušte.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Kuchyňský stroj funguje odlišně od kuchyňského robota, jelikož nástroje používané pro míchání jsou zavěšeny na horním ramenu směrem do jídla, zatímco u kuchyňského robota míchací nástroje pracují zespodu potravin. Kuchyňský stroj je převážně určen pro míchání těsta a dortových směsí. Kuchyňský robot tuto práci dělat může, ale ne s účinností kuchyňského stroje. Pokud máte v plánu péct dorty, měli byste zvážit, jak často tuto práci budete dělat. Pokud se to bude stávat běžně, tak by byl kuchyňský stroj lepší volbou. Je dobré si uvědomit, že kuchyňský robot je o mnoho menší než kuchyňský stroj.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.