TEFAL MASTERCHEF GRANDE QB813D38

MASTERCHEF GRANDE QB813D38 Velký robot pro velké milovníky pečení!

Posuňte své hranice!

Kuchyňský robot Masterchef Grande vám rozšíří obzory: můžete s ním připravovat různá těsta, nadýchaný sníh z bílků, buchty, chleby, dorty… Díky výkonnému 1500W motoru a 3 kvalitním litinovým míchacím nástrojům vám kuchňský robot Masterchef Grande pomůže posunout vaše hranice a vedle jednoduchých základních pokrmů si osvojit i nové sofistikované recepty. Skvělou službu vám prokáže i velká mísa o velkorysém objemu 6,7 l: můžete v ní na jeden zátah připravit až 2,6 kg dortového těsta nebo 60 krásných cupcaků, 2,2 kg chlebového těsta nebo 10 vynikajících pizz! Připravujte vynikající domácí pokrmy pomocí nástavců, které jsou součástí balení: skleněného mixéru, mlýnku na maso a krájecímu a strouhacímu příslušenství. 

Referenční číslo: QB813D38

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Grande: Posuňte své hranice!

Kuchyňský robot Masterchef Grande vám rozšíří obzory: můžete s ním připravovat různá těsta, nadýchaný sníh z bílků, buchty, chleby, dorty… Díky výkonnému 1500W motoru a 3 kvalitním litinovým míchacím nástrojům vám kuchyňský robot Masterchef Grande pomůže posunout vaše hranice a vedle jednoduchých základních pokrmů si osvojit i nové sofistikované recepty. Skvělou službu vám prokáže i velká mísa o velkorysém objemu 6,7 l: můžete v ní na jeden zátah připravit až 2,6 kg dortového těsta nebo 60 krásných cupcaků, 2,2 kg chlebového těsta nebo 10 vynikajících pizz! Připravujte chutné domácí pokrmy pomocí nástavců, které jsou součástí balení: skleněného mixéru, mlýnku na maso a příslušenství na krájení a strouhání. Nyní můžete celé rodině i přátelům ukázat, jak moc vám na nich záleží!
Základní prvky
 • Posuňte své hranice v kuchyni s velkým robotem pro velké milovníky vaření!

  Díky velké míse o objemu 6,7 l můžete rozšířit své pole možností a připravit až 2,6 kg litého těsta nebo 2,2 kg chlebového těsta na jeden zátah!

 • Planetární duální pohyb při míchání pro optimální promísení!

  Při plantárním duálním pohybu se hlava robotu a míchací nástavec při míchání pohybují opačným směrem proti sobě, což zajišťuje rychlé, hladké a homogenní výsledky

 • Objem mísy 6,7 l

  Díky míse o objemu 6,7 l ušleháte až 16 bílků, připravíte až 60 cupcaků nebo těsto na 10 pizz za pouhých 8 minut

 • Prvotřídní povrch z litého kovu

  Tento přístroj s robustní konstrukcí z litého kovu za vás udělá těžkou práci včetně hnětení hustého chlebového těsta! Jistě si zamilujete jeho nadčasový stříbrný povrch a mísu s lesklým zrcadlovým efektem!

 • Vysoce kvalitní kovové pekařské nástavce

  Hnětení, míchání a šlehání s pekařskými nástavci: odolný hnětací hák z litého kovu, metla na mísení a šlehací metla jsou ideální pro každodenní použití.

 • 4 napájecí výstupy

  4 napájecí výstupy pro nejrůznější kompatibilní doplňkové příslušenství

 • Příprava domácích koktejlů a smoothie

  Skleněná nádoba mixéru o objemu 1,4 l je ideální na přípravu koktejlů, drcení ledu, mixování smoothie a další úkony. 

 • Připravte si doma čerstvé maso na karbanátky, sekanou, klobásy, tatarské bifteky nebo hamburgery!

  Mlýnek na maso se dodává se 3 vyměnitelnými mřížkami pro přípravu různých druhů pokrmů (jemné, středně hrubé a hrubé mletí) a také s příslušenstvím na přípravu klobás. Tác a nože jsou vyrobeny z nerezové oceli. 

 • Vychutnejte si čerstvě nakrájenou, nastrouhanou nebo nasekanou zeleninu a ovoce

  Toto krájecí a strouhací příslušenství se dodává se 3 odnímatelnými nerezovými kotouči pro krájení na plátky (tenké či silné) a krájení hranolků. Obsahuje také nůž na sekání. Toto příslušenství se ideálně hodí pro řadu čerstvých surovin, jako je ovoce, zelenina, sýr, čokoláda, mandle a ořechy.

 • Doporučuje šéfkuchař

  Produkt doporučuje šéfkuchař Ondřej Slanina.

 • Večeříme společně

  Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 1500  W
Celkový objem nádoby 6.7  L
Nastavení rychlosti 8  
Metla Ano  
Barvený litý kov    
Pulzní funkce    
Planetární pohyb    
Těsto na chleba 2.5  kg
Materiál nádoby Nerezová ocel  
Mixér Ano  
Materiál mixovací nádoby Sklo  
Šlehač Ano  
Hák na těsto Ano  
Mlýnek na maso    
Barva KARTÁČOVANÝ KOV  
Nádoba kuchyňského robotu    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Před prvním použitím zařízení umyjte všechny části a příslušenství v teplé mýdlové vodě (přečtěte si kapitolu o čištění v pokynech k použití). Opláchněte je a osušte.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Kuchyňský stroj funguje odlišně od kuchyňského robota, jelikož nástroje používané pro míchání jsou zavěšeny na horním ramenu směrem do jídla, zatímco u kuchyňského robota míchací nástroje pracují zespodu potravin. Kuchyňský stroj je převážně určen pro míchání těsta a dortových směsí. Kuchyňský robot tuto práci dělat může, ale ne s účinností kuchyňského stroje. Pokud máte v plánu péct dorty, měli byste zvážit, jak často tuto práci budete dělat. Pokud se to bude stávat běžně, tak by byl kuchyňský stroj lepší volbou. Je dobré si uvědomit, že kuchyňský robot je o mnoho menší než kuchyňský stroj.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.