TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB516G38

MASTERCHEF GOURMET QB516G38 Dokonalé pečení a mnoho dalšího zcela bez námahy!

Každodenní pečení, jakému se nic nevyrovná! Kuchyňský robot Masterchef Gourmet v červeném provedení vám pomůže s každodenní přípravou domácího pečiva, kterým nadchnete svoji rodinu. Cukrářské nástavce tvořené jedinečnou patentovanou šlehací metlou Flex Whisk, metlou na mísení z litého kovu a hnětacím hákem z litého kovu zaručují úspěch ve všech případech! Díky motoru s příkonem 1 100 W a 4,6l míse zvládnete připravit až 1,8 kg dortového těsta, ušlehat 10 bílků nebo uhníst 800 g hustého těsta. Posuňte své obzory ve světě pečiva díky 6 volitelným nástavcům, které se k tomuto kuchyňskému robotu dodávají.

Referenční číslo: QB516G38

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Gourmet v červeném provedení: Každodenní pečení, jakému se nic nevyrovná!

Vlastnit kuchyňský robot už není známkou přepychu. Kuchyňský robot Masterchef Gourmet v červeném provedení vám pomůže s každodenní přípravou sladkého i slaného pečiva: sušenek, těsta na koláče, dortíků, chlebového těsta, pizzy, atd. Díky patentované šlehací metle Flex Whisk a metle na mísení a hnětacímu háku z litého kovu nabízí výrobek Masterchef Gourmet profesionální mísení, šlehání i hnětení. Díky tomuto snadno použitelnému kuchyňskému robotu a jeho všestranným volitelným nástavcům můžete za krátkou dobu udělat radost rodině i přátelům. Domácí pečení ještě nikdy nebylo snazší! 
Základní prvky
 • Unikátní patentovaná technologie Flex Whisk pro dokonalý nadýchaný sníh i z jediného vejce.

  Metla Flex Whisk díky speciálnímu designu s prodlouženou třetí vrstvou drátů snadno dosáhne na dno mísy a téměř okamžitě našlehá všechny ingredience do lehké a nadýchané podoby!

 • Planetární pohyb pro optimální výsledky při mixování!

  Díky planetárnímu pohybu cukrářského nástavce a hlavy přístroje se v míse nevynechá ani jediné místo. Výsledkem je tedy hladká a homogenní směs.

 • Nerezová mísa o objemu 4,6 l s držadly

  Díky míse o objemu 4,6 l ušleháte až 10 bílků, upečete až 40 cupcaků a připravíte těsto na 3 velké pizzy.

 • Rychlý a výkonný

  Příkon 1100 W a 8 rychlostí s pulzní funkcí pro přípravu hladké, vláčné směsi.

 • Vysoce kvalitní kovové cukrářské nástavce

  Patentovaná technologie nástavce Flex Whisk pro přípravu lehkých směsí, metla na dortové těsto a nerezový hnětací hák na těžké těsto z litého kovu. Cukrářské nástavce výrobku Masterchef Gourmet se ideálně hodí pro každodenní použití!

 • Schází vám inspirace? Nabízíme 24 receptů!

  Z webu společnosti Tefal si můžete stáhnout kuchařku s 25 novými recepty od slaných dobrot až po vynikající dezerty. 

 • Obsahuje mlýnek na maso jako nástavec

  Připravte si doma čerstvé masové kuličky, tatarské bifteky nebo hamburgery! Mlýnek na maso obsahuje dvě mřížky z nerezové oceli pro různé druhy zpracování (středně hrubé a hrubé mletí). Optimální výsledky zajistí samoostřící čepel.

 • Obsahuje strouhací nástavec

  Vychutnejte si čerstvě nakrájenou a nastrouhanou zeleninu a ovoce! Toto struhadlo/kráječ se dodává se 4 odnímatelnými nerezovými válci, z nichž suroviny putují přímo do mísy, včetně nástavce na bramboráky.

 • Dodává se s mixérovým nástavcem o objemu 1,5 l

  Připravujte smoothie z čerstvého ovoce, šlehejte těsto na palačinky, vychutnávejte si teplé i studené polévky a řadu dalších dobrot. Nádoba mixéru je vybavena odměrkou pro snadné dávkování a otvorem se zátkou, kterým lze při mixování přidávat suroviny.

 • Rozšiřte své pole možností!

  Je kompatibilní se 6 volitelnými nástavci (plastový nebo nerezový mixér, minisekáček, mlýnek na maso, struhadlo/kráječ, nástavec na těstoviny), s nimiž vyhovíte nárokům celé rodiny a potěšíte všechny chuťové pohárky.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 1100  W
Celkový objem nádoby 4.6  L
Metla Metla Flex Whisk  
Počet receptů 24 recepty online  
Kuchařka    
Pulzní funkce    
Planetární pohyb    
Těsto na chleba 0.8  kg
Těsto na koláče 1.8  kg
Materiál nádoby Broušená nerezová ocel  
Mixér Ano  
Celkový objem mixéru 1,5  L
Materiál mixovací nádoby Plast  
Struhadlo/kráječ    
Funkce struhadla a kráječe 4 cones  
Šlehač Kov  
Hák na těsto Kov  
Mlýnek na maso    
Extra miska Ne  
Příslušenství k zakoupení    
Uložení kabelu    
Barva Červená  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Před prvním použitím zařízení umyjte všechny části a příslušenství v teplé mýdlové vodě (přečtěte si kapitolu o čištění v pokynech k použití). Opláchněte je a osušte.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Kuchyňský stroj funguje odlišně od kuchyňského robota, jelikož nástroje používané pro míchání jsou zavěšeny na horním ramenu směrem do jídla, zatímco u kuchyňského robota míchací nástroje pracují zespodu potravin. Kuchyňský stroj je převážně určen pro míchání těsta a dortových směsí. Kuchyňský robot tuto práci dělat může, ale ne s účinností kuchyňského stroje. Pokud máte v plánu péct dorty, měli byste zvážit, jak často tuto práci budete dělat. Pokud se to bude stávat běžně, tak by byl kuchyňský stroj lepší volbou. Je dobré si uvědomit, že kuchyňský robot je o mnoho menší než kuchyňský stroj.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.