TEFAL MASTERCHEF GOURMET PLUS QB612D38

MASTERCHEF GOURMET PLUS QB612D38 Vynikající pomocník pro každodenní pečení bez námahy!

Kuchyňský robot Masterchef Gourmet+ Dejte volnost své kreativitě! Kuchyňský robot Masterchef Gourmet+ je váš dokonalý pomocník při pečení. S motorem o příkonu 1100 W a mísou o objemu 4,6 litru zvládne až 1,8 kg těsta – a všechny vaše pekařské nápady. S unikátní metlou Flex Whisk získáte dokonale nadýchaný sníh i z jediného vejce. S metlou a hnětacím hákem z litého kovu připravíte sladká těsta i těsto na chléb či pizzu. Připravte chutná domácí jídla pomocí přiloženého příslušenství: nerezový mixér, kráječ, struhadlo a mlýnek na maso. 

Referenční číslo: QB612D38

Kuchyňský robot Masterchef Gourmet+ Dejte volnost své kreativitě!

Den by neměl končit bez domácího koláče! S kuchyňským robotem Masterchef Gourmet+ a množstvím jeho funkcí můžete konečně dát volnost své kreativitě. Vychutnejte si čokoládovou pěnu, koláčky, makronky, ovocné dortíky, domácí pizzy a spoustu dalších dobrot. Kuchyňský robot Masterchef Gourmet+ byl navržen speciálně pro uživatele, kteří milují pečení a chtějí v něm vyniknout. Díky výkonnému motoru o příkonu 1100 W a třem kvalitním cukrářským nástavcům vám kuchyňský robot Masterchef Gourmet+ pomůže rozvinout vaše kulinářské dovednosti. Šlehání, hnětení, míchání: vy budete kreativní a on má sílu. S elegantním a dokonale propracovaným kovovým pláštěm a lesklou mísou o objemu 4,6 litru splní kuchyňský robot Masterchef Gourmet+ všechna vaše přání. Pusťte se do experimentování a již dnes vytvořte nové dokonalé recepty!
Základní prvky
 • Dokonale pevný a nadýchaní sníh z vaječnách bílků, perfektní našlehání i jediného vejce!

  Speciálně navržená FLEX šlehací metla snadno dosáhne až na dno nádoby a díky tomu Vám okamžitě vykouzlí dokonale lehké a nadýchané výsledky!

 • Planetární dvojí mixovací pohyb pro dokonalé výsledky!

  Díky planetárnímu mixovacímu pohybu, kdy se hlava kuchyňského robotu a mixovací háky otáčejí opačným směrem, Vám Masterchef Gourmet+ poskytne rychlé a dokonale hladké výsledky.

 • Lehké a nadýchané vaječné bílky kdykoliv!

  Unikátní patentovaná technologie Flex Whisk pro dokonalý nadýchaný sníh i z jediného vejce.

 • Vysoce kvalitní kovové cukrářské nástavce

  Hnětení, míchání a šlehání s cukrářskými nástavci: odolný kovový hnětací hák, metla na mísení, a šlehací metla Flex Whisk jsou skvělé pro každodenní použití.

 • Prémiový elegantní povrch z broušené litiny

  Propracovaná litinová základna zvládne i hnětení hutného chlebového těsta! Mísa s atraktivním provedením ve stříbrné barvě a zrcadlovém lesku.

 • Mísa o objemu 4,6 l s velkou svislou rukojetí

  Díky míse o objemu 4,6 l ušleháte až 10 bílků, upečete až 40 cupcaků a připravíte těsto na 3 velké pizzy. Díky velké svislé rukojeti je manipulace snadnější než kdy předtím.

 • Schází vám inspirace? Nabízíme 25 receptů!

  Přiložená kuchařka s 25 novými recepty od slaných dobrot až po komplikované dezerty.

 • Připravte si domácí koktejly, smoothie a polévky

  Tato elegantní nerezová nádoba o objemu 1,5 l odolává teplotním šokům z horkých a chladných ingrediencí a je ideální na koktejly, drcení ledu, smoothie, polévky apod. Pro snadné mytí lze vyjmout i čepele.

 • Vychutnejte si čerstvě nakrájenou a nastrouhanou zeleninu a ovoce

  Kráječ/struhadlo obsahuje 4 vyjímatelné kužely z nerezové oceli pro jemné i hrubé strouhání a krájení ovoce, zeleniny a brambor. Zpracované suroviny padají přímo do mísy, což usnadňuje úklid.

 • Připravte si doma čerstvé masové kuličky, tatarské bifteky nebo hamburgery!

  Mlýnek na maso obsahuje 2 mřížky z nerezové oceli pro různé druhy zpracování (středně hrubé a hrubé mletí). Optimální výsledky zajistí samoostřící nůž.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 1100  
Celkový objem nádoby 4,6  L
Nastavení rychlosti 8  
Metla Metla Flex Whisk  
Barvený litý kov    
Pulzní funkce    
Počet funkcí 6  
Typy funkcí Whisk, Beat, Knead, Blend, Slice/Shred, Mince  
Planetární pohyb    
Kompaktní    
Těsto na chleba 0,8  kg
Těsto na koláče 1,8  kg
Materiál nádoby Leštěná nerezová ocel  
Mixér Ano  
Celkový objem mixéru 1,5  L
Materiál mixovací nádoby Broušená nerezová ocel  
Struhadlo/kráječ    
Funkce struhadla a kráječe Slice, Thin shred, Thick shred,  
Šlehač Kov  
Hák na těsto Kov  
Mlýnek na maso    
Extra miska Ne  
Příslušenství k zakoupení    
Uložení kabelu    
Barva METAL BRUSHED  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Před prvním použitím zařízení umyjte všechny části a příslušenství v teplé mýdlové vodě (přečtěte si kapitolu o čištění v pokynech k použití). Opláchněte je a osušte.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Kuchyňský stroj funguje odlišně od kuchyňského robota, jelikož nástroje používané pro míchání jsou zavěšeny na horním ramenu směrem do jídla, zatímco u kuchyňského robota míchací nástroje pracují zespodu potravin. Kuchyňský stroj je převážně určen pro míchání těsta a dortových směsí. Kuchyňský robot tuto práci dělat může, ale ne s účinností kuchyňského stroje. Pokud máte v plánu péct dorty, měli byste zvážit, jak často tuto práci budete dělat. Pokud se to bude stávat běžně, tak by byl kuchyňský stroj lepší volbou. Je dobré si uvědomit, že kuchyňský robot je o mnoho menší než kuchyňský stroj.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.