TEFAL MASTERCHEF GOURMET BAKING WITH KIDS QB51K138

MASTERCHEF GOURMET BAKING WITH KIDS QB51K138 Pojďme upéct dort!

Kuchyňský robot Masterchef Gourmet Baking With Kids a dětská sada na pečení nabízí zcela nový způsob, jak trávit kvalitně čas a vytvářet nezapomenutelné zážitky s dětmi. Objevte čistou radost z pečení s malými pomocníky v kuchyni s vysoce výkonným kuchyňským robotem a kompletní dětskou sadou na pečení, která vám poskytne nekonečnou inspiraci: nástroje pro společné zdobení, mini zvířátkové formičky, hravá razítka na sušenky, recepty vhodné pro děti a barevně odlišená sada odměrek.

Referenční číslo: QB51K138

Kuchyňský robot Masterchef Gourmet a dětská sada na pečení

Kvalitně strávený čas spolu nikdy nechutnal tak sladce! Sada Masterchef Gourmet Baking With Kids je skvělý přístroj pro stmelování rodiny, s kompletní dětskou sadou na pečení a kuchyňským robotem pro nekonečnou inspiraci a snadné dezerty upečené do dokonalosti. Tento kuchyňský robot s příkonem 1100 W nabízí nekompromisní výkon a pokročilé funkce: patentovaný systém Flex Whisk pro dokonalé šlehání i pouhého jednoho vejce, planetární pohyb pro rovnoměrné míchání, snadné ovládání, dokonalá kapacita 4,6 l a další. Dětská sada na pečení - v kompletním provedení spolu s pomůckami pro společné zdobení, mini zvířátkovými formičkami, hravými razítky na sušenky, recepty vhodnými pro děti a barevně odlišenou sadou odměrek, a to vše v praktickém obalu - zajistí hodiny kvalitně stráveného času spolu. Tato sada vhodná pro děti je podněcuje k pomáhání v kuchyni, posiluje sebevědomí a vytváří kouzelné vzpomínky, které si děti uchovají po mnoho let společného pečení - pro radost všech, kteří budou moct výtvory ochutnat!
Základní prvky
 • Kompletní sada na pečení pro děti

  Vysoce výkonný kuchyňský robot a kompletní sada na pečení pro děti nabízí hodiny společné zábavy v kuchyni, pro kvalitně strávený čas s rodinou a nezapomenutelné dětské zážitky při pečení.

 • Nekonečná kreativita

  Dokonalý způsob, jak strávit kvalitně čas spolu s dětmi ve vašem životě: společné zdobení, mini zvířátkové formičky, hravá razítka na sušenky, recepty vhodné pro děti a sada dětských odměrek.

 • Obal ve speciální edici

  Dodejte společnému pečení osobitý aspekt se zdobeným obalem pro snadné skladování.

 • Výjimečný kuchyňský robot

  Kuchyňský robot vybavený výkonným motorem o příkonu 1100 W pro skvělé a rychlé výsledky, s exkluzivní technologií Flex Whisk pro dokonalé šlehání pokaždé - i pouhého jediného vejce

 • Dokonalé mixování snadno

  Planetární pohyb zajišťuje rovnoměrné výsledky a konzistenci na profesionální úrovni kvality, s 5 rychlostmi a pulzní funkcí ke snadnému splnění všech vašich potřeb v oblasti pečení.

 • 8 receptů se snadným postupem

  Listy s recepty se snadným postupem spolu se sadou barevných odměrek vhodných pro děti jsou vhodné pro aktivity rozvíjející sebedůvěru a pro kvalitně strávený čas spolu.

 • Výrobek opravitelný po dobu 10 let

  Společnost Tefal se zavázala nabízet všechny náhradní díly v průměru po dobu 10 let od zakoupení (týká se jen kuchyňského robotu a ne příslušenství), aby se tak podílela na ochraně životního prostředí a pomáhala snižovat množství odpadu.

 • Výjimečné cukrářské nástavce

  Vysoce kvalitní kovové cukrářské nástavce Masterchef Gourmet jsou vybaveny technologií Flex Whisk pro přípravu lehkých těst, s metlou na dortové těsto a hnětacím hákem z litého kovu na hutnější těsta a směsi.

 • Dokonalý objem 1,7 l

  Dokonalý objem pro každou příležitost: 4,6l nerezová nádoba, na až 40 cupcaků a dostatek těsta na pizzu, které vystačí až na 3 lahodné pizzy.

 • Volitelné příslušenství

  Proměňte svého kuchyňského robota na všehoschopný kuchyňský přístroj díky všestranným nástavcům (prodávají se samostatně), jako je plastový mixér, mini sekáček, sekáček na maso, struhadlo/kráječ a odšťavňovač.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 1100  W
Celkový objem nádoby 4.6  L
Nastavení rychlosti 8  
Metla Metla Flex Whisk  
Počet receptů 8  
Kuchařka    
Pulzní funkce    
Planetární pohyb    
Těsto na chleba 0.8  kg
Těsto na koláče 1.8  kg
Materiál nádoby Nerezová ocel  
Mixér Ne  
Šlehač Kov  
Hák na těsto Kov  
Extra miska Ne  
Příslušenství k zakoupení    
Uložení kabelu    
Barva SNĚHOVĚ BÍLÁ  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Před prvním použitím zařízení umyjte všechny části a příslušenství v teplé mýdlové vodě (přečtěte si kapitolu o čištění v pokynech k použití). Opláchněte je a osušte.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Kuchyňský stroj funguje odlišně od kuchyňského robota, jelikož nástroje používané pro míchání jsou zavěšeny na horním ramenu směrem do jídla, zatímco u kuchyňského robota míchací nástroje pracují zespodu potravin. Kuchyňský stroj je převážně určen pro míchání těsta a dortových směsí. Kuchyňský robot tuto práci dělat může, ale ne s účinností kuchyňského stroje. Pokud máte v plánu péct dorty, měli byste zvážit, jak často tuto práci budete dělat. Pokud se to bude stávat běžně, tak by byl kuchyňský stroj lepší volbou. Je dobré si uvědomit, že kuchyňský robot je o mnoho menší než kuchyňský stroj.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.